تمیزی و سفید کردن لوازم گچی در منزل_6305eeb78d1fd.jpeg
تمیزی و سفید کردن لوازم گچی در منزل_6305eeb78d1fd.jpeg

تمیزی و سفید کردن لوازم گچی در منزل

تمیز کردن اشیاء گچی

گاهی برای همه ما پیش میایید که لوازم گچی و یا دیوارهای گچی ما دچار کدر شدن و کثیفی می شود.
گچ بری ها و بعضی لوازم گچی منزل پس از مدتی زیبایی و سفیدی خود را از دست می‌دهند و کدر وتیره می‌شوند.شما می‌توانید کمی ‌نشاسته را درآب حل کنید و سطح مورد نظر را با این محلول و یک پارچه نرم و یا اسفنج تمیز کنید نتیجه مثبت خواهد بود و برای اشیاء مرمری نیز از این محلول می‌توانید بهره مند شوید.

حتما شما هم توجه نموده اید ه گچ بری ها و یا وسایل و لوازم گچی، بعد از گذشت زمان کم کم سفیدی و براقی خود را از دست میدهند و به صورت کدر شده در می آیند. در این شرایط راه کار چیست و به چه صورت میتوان وضعیت انها را بهبود بخشید؟

 تمیز کردن اشیاء گچی

راه حل آسانی برای تمیز کردن گچ بری وجود دارد. برای اینکار کافی است مقداری نشاسته را در آب حل کرده و سپس با یک پارچه یا ابر آن را روی گچ کاری ها بکشید و از تاثیر آن شگفت زده بشوید. برای لوازم و اشیا که جنس مرمر هم دارند میتوانید از این روش بهره ببرید.
البته سعی نمایید هر چند مدت این عمل را انجام دهید تا گچ بری ها رنگ و جلای خود را داشته باشد و در هنگامی که فردی به منزل یا محل کار شما وارد میشود از سلیقه و نظافت محل لذت برده و احساس بهتری داشته باشد.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.