دسته‌بندی نشده

تعبیر خواب پرنده | دیدن پرندگان در خواب چه تعابیری دارد؟

تعبیر خواب پرنده | دیدن پرندگان در خواب چه تعابیری دارد؟

تعبیر خواب پرنده | دیدن پرندگان در خواب چه تعابیری دارد؟

 

در این بخش تعبیر خواب پرنده را بررسی می کنیم. بارها پیش آمده که در خواب خود انواع پرندگان را مشاهده می کنیم، تعبیر خواب پرنده در نظر اکثر خواب شناسان نشانی از اهداف و آرزوها و امیل انسانی می باشد. هم چنین پرواز پرندگان هم به معنای بلندپروازی و رسیدن به موفقیت های پیش رو است. در ادامه این مطلب با تمام تعابیر مربوط به دیدن خوای پرندگان آشنا می شویم. با مجله پارس ناز همراه باشید. 

 

تعبیر خواب پرندگان چیست؟

شما وقتی در خواب پرندگان را مشاهده می کنید که آزادی فکری داشته باشید. زیرا تمام پرندگان در خواب نشان دهنده افکار بلندپروازانه و هم چنین امیدهای زندگی ما هستند. این خواب فقط در یک مورد منفی طلقی می شود و آن دیدن پرنده ای مرده یا در حال مرگ در خواب است. اگر این خواب را دیده اید نباید درمورد مسائل گوناگون در زندگی، امید واهی به خود دهید، شما باید اهداف محکمی داشته باشید.

 

تعبیر خواب قفس پرنده

تعبیر خواب پرنده | دیدن پرندگان در خواب چه تعابیری دارد؟

اگر در خواب قفس پرنده ای را ببینید می تواند نشان دهنده سرکوب های فکری شما باشد. شما از درون تمایل به آزاد بودن دارید اما افکار شما و عقایدی که در زندگی دارید این اجازه را نمی دهند. اگر در خواب یک قفس خالی را مشاهده کردید به این معنا است که شما بیش از به خودتان سخت می گیرید، شما بیش از اندازه کمال گرا هستید و باید وسواس فکری را کنار بگذارید.

 

اگر در خواب پرنده ای به شما حمله می کند به این معناست که: شما دوست دارید غمگین باشید و از منفی نگری ها لذت می برید. شما تحت فشارهای روحی و فکری هستید و نمی توانید سمت و سوی درست زندگی تان را تشخیص دهید. اگر پرنده های مهاجم بیرون از خانه هستند و سعی دارند وارد شوند، باید نسبت به سرک کشیدن دیگران در زندگی یا تصمیم گیری های تان واکنش نشان دهید.

 

تعبیر خواب پرندگان (کارل گوستاو یونگ)

نوک زدن پرنده = پرهیز از غبیت و بدگویی

لانه پرنده = امنیت

دیدن تخم پرنده = مال و ثروت

جوجه = موفقیت های پیش رو

پرنده های رنگارنگ = پاکی روح و درون

 

تعبیر خواب پرنده فروشی و بازار پرندگان

اگر در خواب به یک مغازه پرنده فروشی رفتید یا در بازار پرندگان قرار داشتید یعنی: از حسادت و غبطه خوردن به دیگران دست بکشید، شما با زحمت این رفتارها باعث افت و عقب ماندن خودتان می شوید.

 

تعبیر خواب پرنده حلال گوشت

مطیعی تهرانی می گوید: دیدن خواب پرندگان حلال گوشت بخصوص آنها که آواز می خوانند یعنی رسیدن به مراد دل.

 

تعبیر خواب پرندگان زیبا

تعبیر خواب پرنده | دیدن پرندگان در خواب چه تعابیری دارد؟

اگر درخواب پرنده های زیبا یا افسانه ای را دیده اید به این معناست که: شما به زودی به کامروائی خواهید رسید و زندگی دوره خوب خود را شروع خواهد کرد.

 

تعبیر خواب آواز پرندگان

تعبیر خواب پرنده | دیدن پرندگان در خواب چه تعابیری دارد؟

در نظر معبرانی مثل ابن سیرین و ابراهیم کرمانی شنیدن صدای بانگ پرندگان در خواب خوب نیست اما معبران غربی باور بر این دارند که تعبیر این خواب شنیدن اخبار خوب می باشد. ( به این شرط که این پرندگان جزو پرندگان شوم یا موزی نباشند ).

 

تعبیر خواب پرنده ابن سیرین:

اگر پرنده ای را در هوا گرفتی یعنی دوباره ازدواج می کنی، اگر پرنده ای از دست تو پرید یعنی چیزی در زندگی از دست خواهی داد.

 

تعبیر خواب نشستن پرنده روی شانه و دست

این سیرین می گوید: اگر در خواب پرنده ای روی دست یا شانه تو بنشیند یعنی حاجات تو بزودی برآورده خواهند شد.

 

تعبیر خواب نشستن پرنده روی تخم

تعبیر خواب پرنده | دیدن پرندگان در خواب چه تعابیری دارد؟

لیلا برایت می گوید: اگر در خواب پرنده ای را دیده ای که روی تخم خود نشسته به این معنا است که بزودی به اهداف خود می رسید، اگر این پرنده اهلی باشد یعنی پشتیبان محکمی در بین اطرافیان تان پیدا خواهید کرد.

 

تعبیر خواب کوچ پرندگان

تعبیر خواب پرنده | دیدن پرندگان در خواب چه تعابیری دارد؟

اگر در خواب شاهد کوچ پرندگان باشید به این معناست که: مسافرتی در پیش رو دارید که می تواند خیر و منفعتی برای شما داشته باشد. هر چه ارتفاع پرواز پرنده های مهاجر در خواب تان بالاتر باشد، این مسافرت احتمالی طولانی تر خواهد بود.

 

نشانه شناسی پرندگان در خواب

کبوتر = نشان آزادی

عقاب = نشان غرور و موفقیت

قناری = نشان صلح

طوطی = غیبت و بدگویی

مرغ مینا = احتیاط در اظهار نظر

عروس هلندی = ملاقات معشوق

پرستو = فصل جدید زندگی

لک لک = تجربه های جدید

 

اختصاصی از بخش سرگرمی سایت پارس ناز

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا