تصاویر اشک های بن افلک در تولد ۵۳ سالگی جنیفر لوپز و جزئیاتی درباره ازدواجشان منتشر شد_62dfcb65600b7.jpeg
تصاویر اشک های بن افلک در تولد ۵۳ سالگی جنیفر لوپز و جزئیاتی درباره ازدواجشان منتشر شد_62dfcb65600b7.jpeg

تصاویر اشک های بن افلک در تولد ۵۳ سالگی جنیفر لوپز و جزئیاتی درباره ازدواجشان منتشر شد

جنیفر لوپز و بن افلک عصر یکشنبه در جشن تولد ۵۳ سالگی جنیفر لوپز در ماه عسل خود در پاریس به شادی برای عشقشان ادامه دادند. اما به نظر می رسد که بن افلک، در شام تولد روبروی برج ایفل در لحظه ای بسیار احساسی بین آن دو، اشک ریخت. یک منبع پنهان شده در میان بادکنک ها گفت که جنیفر بلافاصله پس از اینکه اشک های بن را دید، با در آغوش گرفتنش، او را تسلی داد. در شب تولد جنیفر لوپز، اِمی،دختر جنیفر، از ازدواجش با مارک آنتونی و ویولت، دختر بن، از ازدواج او با جنیفر گارنر، که در این سفر به آنها پیوسته بودند، حضور نداشتند.

چرا بن افلک در شب تولد جنیفر لوپز گریه کرد؟

چرا بن افلک در شب تولد جنیفر لوپز گریه کرد؟در این شب، جنیفر لوپز با پوشیدن یک لباس بلند مشکی که دارای جزئیات برش خورده در قسمت کمر و مرواریدهای شانل بود، باورنکردنی به نظر می رسید. بن افلک در حالی که دست در دست عشقش گرفته بود، با یک کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید به ندرت لبخند می زد. چرا بن افلک در شب تولد جنیفر لوپز گریه کرد؟این سفر یک هفته پس از ازدواج آن دو در لاس وگاس انجام شد. عکس هایی از آنها و ویدیویی از این زوج که نشان می داد برای روز خاص خود آماده می شوند، پیش از این منتشر شده است. جنیفر لوپز در پستی نوشت: «ما آن را انجام دادیم. عشق زیبا است. عشق مهربان است و معلوم شد عشق صبور است. بیست سال صبر». جنیفر روایت خود را از شب ازدواجشان تعریف کرد و توضیحات بیشتری درباره جزئیات آن ارائه داد.چرا بن افلک در شب تولد جنیفر لوپز گریه کرد؟ظاهرا آنها برای ازدواجشان به وگاس پرواز کردند و با چهار زوج دیگر در صف دریافت مجوز ایستادند. جنیفر می گوید: «ما به سختی تا نیمه شب به کلیسای کوچک عروسی رسیدیم. آنها با مهربانی چند دقیقه بیشتر باز ماندند، اجازه دادند با یک کادیلاک صورتی که ظاهراً زمانی توسط خود پادشاه استفاده شده بود، عکس بگیریم. یک لباس از یک فیلم قدیمی و یک کت از کمد بن، دعاهای خود را در کلیسای کوچک خواندیم و حلقه‌هایی را که تا آخر عمر خواهیم داشت به یکدیگر دادیم.»چرا بن افلک در شب تولد جنیفر لوپز گریه کرد؟جنیفر در ادامه اضافه کرد: «در نهایت این بهترین عروسی ممکن بود که می توانستیم تصور کنیم. در نهایت آرزوی ما بعد از زمان بسیار بسیار طولانی به واقعیت تبدیل شد. وقتی عشق واقعی است، تنها چیزی که در ازدواج اهمیت دارد، دیگری است و قولی که ما به یکدیگر می دهیم برای دوست داشتن، مراقبت، درک، صبور بودن، محبت کردن و خوب بودن با یکدیگر.»چرا بن افلک در شب تولد جنیفر لوپز گریه کرد؟«وقتی می‌گفتند، همه چیزی که نیاز دارید عشق است؛ درست می‌گفتند. ما بسیار سپاسگزاریم که یک خانواده فوق العاده جدید متشکل از پنج فرزند شگفت انگیز و زندگی ای که هرگز دلیل بیشتری برای انتظارش نداشتیم، داریم. شاید بهترین لحظه زندگی خود را در رانندگی در خیابان های لاس وگاس، ساعت دوازده و نیم صبح در تونل عشق در کنار فرزندان خود و کسی که برای همیشه با آن سپری خواهید کرد، بیابید. عشق چیز بزرگی است، شاید بهترین چیز باشد و ارزش انتظار را دارد.»

جنیفر نام خانوادگی افلک را نیز خواهد گرفت. این ستاره پاپ نام خود را به «جنیفر افلک» تغییر خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

خانم و آقای افلک در شهر عشاق؛ تصاویر بن افلک و جنیفر لوپز در ماه عسل در شهر پاریس

روایت شاهد کلیسایی که جنیفر لوپز و بن افلک در آن ازدواج کردند: «هر دو گریه کردند»

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.