تصاویری از خودرو فورد اسکورت پرنسس دایانا که ۷۶۰,۰۰۰ دلار به فروش رسید + ویدیو_630b4e8c31169.jpeg
تصاویری از خودرو فورد اسکورت پرنسس دایانا که ۷۶۰,۰۰۰ دلار به فروش رسید + ویدیو_630b4e8c31169.jpeg

تصاویری از خودرو فورد اسکورت پرنسس دایانا که ۷۶۰,۰۰۰ دلار به فروش رسید + ویدیو

خودرویی که دایانا، پرنسس ولز استفاده می‌کرد، در حراجی به قیمت ۷۶۰,۰۰۰ دلار فروخته شد. از ۲۳ آگوست ۱۹۸۵ تا ۱ مه ۱۹۸۸، فورد اسکورت RS توربو مشکی رنگ توسط پرنسس دایانا و محافظ شخصیش که همیشه همراهش بود مورد استفاده قرار گرفت. گمان می رود این خودرو به عنوان اولین و تنها RS توربو سری ۱ مشکی، منحصر به فرد باشد.فورد پرنسس دایانا چقدر قیمت دارد؟ RS توربو سری ۱ در حراج سیلوراستون به مزایده گذاشته شد. این شرکت انتظار داشت که این خودرو به قیمت بیش از ۱۱۷,۰۰۰دلار به فروش برسد، اما به نظر می رسد این خبر که رانندگی این خودرو توسط خود دایانا بوده است، توجه بسیاری را جلب کرده است. برای مقایسه، امروز یک فورد فیستا جدید با قیمت ۲۱۹۳۰ دلار در دسترس است.فورد پرنسس دایانا چقدر قیمت دارد؟ عکس های از پرنسس دایانا در خارج از بوتیک‌های چلسی و رستوران‌های کنزینگتون با فورد RS توربو سری ۱ ثبت شده است. دایانا ترجیح می داد ماشین شخصی اش را خودش براند و یکی از اعضای فرماندهی حفاظت سلطنتی (SO14)، روی صندلی مسافر می نشست.فورد پرنسس دایانا چقدر قیمت دارد؟ بخش مهندسی خودروی ویژه کارخانه فورد وظیفه تامین این خودرو را بر عهده داشت و یک جلوپنجره معمولی پنج لت اسکورت برای ظاهری مخفی‌تر داشت. همچنین یک آینه عقب ثانویه و رادیوی مخصوص برای افسر حفاظت در جعبه داشبورد وجود داشت که کابل آن هنوز قابل مشاهده است.فورد پرنسس دایانا چقدر قیمت دارد؟ این خودرو تنها ۴۰۱۷۰ کیلومتر را طی کرده است و در شرایط عالی قرار دارد.فورد پرنسس دایانا چقدر قیمت دارد؟ این خودرو همچنین یک کلید یدکی، دفترچه داخلی شرکت فورد موتور و اسناد ثبت دوره و یک ردیاب مادام العمر دارد که می تواند به مالک جدید منتقل شود.فورد پرنسس دایانا چقدر قیمت دارد؟ آرول ریچاردز، متخصص خودروهای کلاسیک در حراج سیلوراستون، گفت: «RS توربو ماشین راننده هاست و دایانا، شاهزاده خانم ولز، به وضوح طرفدار آن بود و انتخابی جذاب برای دختر یک ارل، مادر پادشاه آینده و عروس ملکه بود.»فورد پرنسس دایانا چقدر قیمت دارد؟

فورد پرنسس دایانا چقدر قیمت دارد؟ در ژوئن ۲۰۲۱، یکی دیگر از فورد اسکورت های مورد استفاده دایانا در حراجی به قیمت ۶۱۰۰۰ دلار فروخته شد. این خودرو پس از برنده شدن رقابت ایستگاه های رادیویی در دهه ۹۰، چندین سال قبل از تبدیل شدن به بخشی از مجموعه فورد RS در مالکیت خصوصی بود و در شرایط عالی نگهداری می شد.

بیشتر بخوانید:

ماشین جیمز باند شخصی شان کانری با قیمت بیش از ۱.۵ میلیون دلار به حراج گذاشته شد

فروش رکوردشکن گران‌ترین خودروی کلاسیک دنیا به قیمت ۱۱۵ میلیون پوند

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.