اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
تصادف پسر ۱۰ ساله بن افلک با یک BMW پشت فرمان لامبورگینی! + ویدیو_62b98f7324334.jpeg
تصادف پسر ۱۰ ساله بن افلک با یک BMW پشت فرمان لامبورگینی! + ویدیو_62b98f7324334.jpeg

تصادف پسر ۱۰ ساله بن افلک با یک BMW پشت فرمان لامبورگینی! + ویدیو

بن افلک و جنیفر لوپز بعد از جدایی چند ساله خود دوباره رابطه خود را از سر گرفتند. آنها در این مدت به شدت از رابطه تاز ای که شروع کرده اند خوشحال به نظر می رسند. ساموئل پسر بن افلک و همسر سابقش جنیفر گارنر ۱۰ سال دارد. دو دختر آنها، ویولت و سرافینا به ترتیب ۱۶ و ۱۳ ساله هستند. جنیفر لوپز و همسر سابقش مارک آنتونی نیز دو فرزند به نام اما و ماکسیمیلیان دارند.

ماجرای تصادف پسر 10 ساله بن افلک پشت فرمان لامبورگینی چیست؟بن افلک و شریک زندگی اش جنیفر لوپز به همراه ساموئل، به نمایندگی خودروهای لوکس رفته بودند. بن افلک به پسرش اجازه داد تا روی صندلی راننده یک لامبورگینی زرد رنگ که موتور آن روشن بود، بنشیند. ساموئل دنده عقب رفت و لامبورگینی از پشت به یک BMW سفید که پشت آن پارک شده بود برخورد کرد.

ماجرای تصادف پسر 10 ساله بن افلک پشت فرمان لامبورگینی چیست؟در ویدئویی از این حادثه، عقب لامبورگینی در حالی با قسمت جلویی BMW برخورد می کند که ساموئل روی صندلی راننده با در باز نشسته است و افلک بین در و راننده قرار دارد. لوپز پشت ساموئل در سمت راننده نشسته بود.

ماجرای تصادف پسر 10 ساله بن افلک پشت فرمان لامبورگینی چیست؟شخصی که به نظر می رسد نماینده فروش است در آنجا ایستاده بود. پس از برخورد خودروها، افلک به داخل لامبورگینی خم شد و سپس به عقب رفت تا به نقطه برخورد خودروها نگاه کند، در این لحظه ساموئل از ماشین پیاده شد و خودروها را بررسی کرد.

ماجرای تصادف پسر 10 ساله بن افلک پشت فرمان لامبورگینی چیست؟در پی این حادثه، دیده شد که افلک پسرش را با در آغوش گرفتن دلداری می داد. لوپز هم در حال راه رفتن دست در دست ساموئل دیده شد.

ماجرای تصادف پسر 10 ساله بن افلک پشت فرمان لامبورگینی چیست؟یکی از نمایندگان افلک به این رسانه گفت که هیچ چیزی آسیب ندیده است و همه طرف های درگیر در پی این حادثه خوب هستند. یکی از کارکنان نمایشگاه ماشین گفت که وسایل نقلیه نزدیک به یکدیگر پارک شده بودند و هیچ تصادفی رخ نداده است.

بیشتر بخوانید:

روایت احساسی جنیفر لوپز از عشقش به بن افلک: «این بهترین دوران زندگی من است»

نوشته های مشابه

ثروت بن افلک چقدر است؟ چطور او می‌تواند عمارتی ۶۵ میلیون دلاری برای جی لو بخرد؟

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.