اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
تریلر فصل سوم سریال See ؛ جیسون موموآ با تهدیدهای جدید روبرو می شود + ویدیو_62bed5677c872.jpeg
تریلر فصل سوم سریال See ؛ جیسون موموآ با تهدیدهای جدید روبرو می شود + ویدیو_62bed5677c872.jpeg

تریلر فصل سوم سریال See ؛ جیسون موموآ با تهدیدهای جدید روبرو می شود + ویدیو

سرویس Apple TV+ از تریلر هیجان انگیز فصل سوم سریال See رونمایی کرده است تا تصویری کوتاه از آخرین فصل این سریال پساآخرالزمانی با بازی جیسون موموآ داشته باشیم. در حالی که تنها چند ماه تا انتشار فصل سوم سریال See باقی مانده، تریلر فصل سوم و پایانی این سریال بازگشت بابا واس برای حفاظت از همسرش، ماگرا، و دو فرزندانشان کوفون و هانیوا را نشان می دهد، در حالی که یک دانشمند تریوانتیایی تهدید جدید این خانواده به شمار می آید. این تریلر همچنین تاریخ انتشار فصل سوم سریال See را فاش می کند که ۲۶ آگوست (۴ شهریور) خواهد بود.

سرویس Apple TV+ از تریلر هیجان انگیز فصل سوم سریال See رونمایی کرده است تا تصویری کوتاه از آخرین فصل این سریال پساآخرالزمانی با بازی جیسون موموآ

یکی از بهترین اتفاقات در فصل سوم سریال See بازگشت دیو باتیستا در نقش ادو واس است. فصل پیش رو به ماجراهای یک سال پس از فصل دوم می پردازد، جایی که بابا واس ظاهراً برادر کوچکتر انتقام جوی خود را شکست داد و برای زندگی در دل جنگل، خانواده اش را ترک کرد. در تریلر جدید، بابا واس مجبور می شود به سرزمین پایان بازگشته و از خانواده اش محافظت کند وقتی یک دانشمند ناشناس اهل تریوانتیایی نوع جدیدی از سلاح بینایی را خلق کرد که آینده بشریت را تهدید می کند. بر اساس این ویدیو، سلاح مذکور نوعی بمب آتش زا و انفجاری است که با منجنیق پرتاب می شود.

سرویس Apple TV+ از تریلر هیجان انگیز فصل سوم سریال See رونمایی کرده است تا تصویری کوتاه از آخرین فصل این سریال پساآخرالزمانی با بازی جیسون موموآ

در حالی که گمان می رفت دیو باتیستا در فصل دوم سریال نقشی مهمان داشته باشد، تریلر جدید از فصل سوم سریال See نشان می دهد که در فصل سوم شاهد بازگشت او در ظرفیتی نامعلوم خواهیم بود اما مشخص نیست که این بار در کنار برادرش خواهد بود یا هنوز هم به دنبال انتقام از اوست. این سریال توسط استیون نایت خالق سریال Peaky Blinders ساخته شده و یک درام پادآرمانشهری داستانی را در صدها سال پس از نابودی انسان روایتمی کند در شرایطی که اکثر انسان ها بینایی خود را از دست داده اند. در این میان قبیله آلکانی بر این باور است که دو تن از کودکان قبیله قدرت بینایی دارند. علاوه بر جیسون موموآ، آلفر وودوارد، سیلویا هوکس، هرا هیلمار، کریستین کاماراگو، آرچی مادکوه، نستا کوپر، یادیرا گووارا-پریپ، کریستین کاماراگو و … از دیگر بازیگران سریال See است.

نوشته های مشابه

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.