تام هاردی در مسابقات جوجیتسو دو مدال طلا گرفت + ویدیو_6306066bcb712.jpeg
تام هاردی در مسابقات جوجیتسو دو مدال طلا گرفت + ویدیو_6306066bcb712.jpeg

تام هاردی در مسابقات جوجیتسو دو مدال طلا گرفت + ویدیو

تام هاردی در فیلم هایی مانند «شوالیه تاریکی برمی خیزد» در نقش شخصیت شرور فیلم «بتمن» «ونوم» در نقش دشمن مرد عنکبوتی با همین نام و در «برانسون» در نقش چارلز برانسون جنایتکار و در فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» بازی کرده است. تام هاردی در رقابت های جیو جیتسو در بریتانیا دو مدال طلا کسب کرد. او ۴۴ سال دارد و همیشه در فیلم‌هایش ورزش‌کاری و آمادگی بدنی‌اش را به رخ می کشد. با این حال، او مهارت های خود را در مسابقات قهرمانی جیو جیتسو خیریه REORG به اثبات رساند. او در حال حاضر کمربند آبی در جوجیتسو دارد. به طور معمول، سیستم کمربند جوجیتسو با کمربند سفید شروع می‌شود و پس از آن رنگ آبی، بنفش، قهوه‌ای و مشکی قرار دارد. باید قبل از پیشرفت به رتبه بعدی، چهار خط روی هر کمربند به دست آورد.ماجرای مدال طلا تام هاردی در رقابت های جیو جیتسو چیست؟

ماجرای مدال طلا تام هاردی در رقابت های جیو جیتسو چیست؟ در طول مسابقات قهرمانی جوجیتسو خیریه REORG، تام هاردی دو مدال طلا را در مسابقات قهرمانی آزاد جوجیتسو این خیریه به دست آورد. او در یک رقابت منطقه ای طلا گرفت و در هر دو دسته gi و no-gi پیروز شد. جی (gi) لباس سنتی است که تمرین‌کنندگان جوجیتسو می‌پوشند. چندین فیلم و عکس از مبارزات او در شبکه های اجتماعی منتشر شد. این تصاویر نشان می دهد که تام هاردی بر نحوه مبارزه تسلط دارد.
موسسه خیریه REORG چیست؟

ماجرای مدال طلا تام هاردی در رقابت های جیو جیتسو چیست؟ موسسه خیریه REORG سازمانی است که با افرادی که آسیب های جسمی ای را تجربه کرده اند که زندگی آنها را تغییر داده است و دچار اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) و افسردگی شده اند، کار می کند. هاردی یکی از متولیان موسسه خیریه REORG است و جوجیتسو را آموزش می دهد تا به افراد کمک کند تا از مشکلات جسمی و روحی خود رهایی یابند. تام هاردی برای جمع آوری پول برای این سازمان در این رویداد شرکت کرد.

تام هاردی و REORG

ماجرای مدال طلا تام هاردی در رقابت های جیو جیتسو چیست؟ تام هاردی در سال ۲۰۱۱، در فیلم «جنگجو» حضور یافت؛ فیلمی بر اساس یک مبارز MMA. او زمانی که متوجه شد که شخصیت جدیدش بر اساس یک رزمی کار ترکیبی ساخته خواهد شد، تمرینات خود را با REORG آغاز کرد. هاردی جوجیتسو را با REORG آموخت. جوجیتسو یک هنر رزمی برزیلی و بدون خشونت است که رقیب، شما را با دست و پا بدون مشت زدن به حریف تحت فشار قرار می دهد.

بیشتر بخوانید:

۱۰ فیلم جذاب و دیدنی در مورد زندان و زندگی پشت میله ها؛ از Bronson تا Starred Up

بازیگران مشهور هالیوودی که قدشان آن چیزی نیست که در فیلم ها می بینیم

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.