اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
بیوگرافی ابی لی میلر_61485f902c3f0.jpeg
بیوگرافی ابی لی میلر_61485f902c3f0.jpeg

بیوگرافی ابی لی میلر

ابی لی میلر کیست؟

ابی لی میلر در سال ۱۹۶۶ در پنسیلویانا متولد شد و از طریق مادرش به رقص علاقه مند شد. ابی لی میلر در ۱۴ سالگی فعالیتش را شروع کرد و در سال ۱۹۸۸ استودیو خودش را برپا کرد. ابی لی میلر در سال ۲۰۱۱ به یک سوپر استار تبدیل شد.

در سال ۲۰۱۶ مشکلات قانونی او را مشغول کردند و به اتهام ورشکستگی مجرم شناخته شد و در سال ۲۰۱۷ به یک سال و یک روز زندان محکوم شد. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

زندگینامه ابی لی میلر

Abby Lee Miller

سالهای اولیه زندگی

ابی لی میلر در کل زندگی خود را به رقصیدن مشغول کرد. اصلا تعجب آور نیست که او میخواست جای مادرش باشد. مارین لورین مادر میلر، عضو ۵۰ ساله کمیته رقص امریکا، قبل از دیدار با جورج میلر در پیتزبورگ چندین استودیو را اداره می کرد. انها دخترشان را در ۲۱ سپتامبر ۱۹۶۶ به دنیا اوردند.

ابی لی میلر در پنهیلز در استودیو مادرش رقص را یاد گرفت. درسته که او در زندگی اش فعالیت های دیگری از جمله اسکیت و چند سرگرمی دیگر را نیز انجام می داد ولی هدف اصلی او رقص بود به ویژه در مسابقات. او نه تنها این حرفه را رها نکرد بلکه وی شرکتی به نام خود تاسیس کرد و در سال ۱۹۸۸ استودیو خود را باز کرد و توانست ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دانش اموخته را تربیت کند.

آغاز رقص مادران

در طول سال ها، ابی لی میلر امکان رقصیدن ازاد در خیابان ها را برای دانشجویانش فراهم کرد. زمانی که او وارد برنامه تلویزیونی Dance Moms شد در واقع به دوران اوج خود رسید. در 13 جولای سال ۲۰۱۱ در برنامه Dance Moms با وجود رقصنده های جوان و مادرانشان اغاز به کار کرد و این برنامه در فصل سوم خود ۲.۸ میلیون بیننده جذب کرد. فصل ۸ این سری در ماه می ۲۰۱۸ شروع شد.

اسپین آف برنامه Dance Moms

Lifetime show به خاطر موفقیت های ابی از او خواست سریال دیگری بسازد. رقابت های نهایی برنامه ابی در سال ۲۰۱۲ و ۹ اکتبر شروع شد. این مسابقه شامل ۱۲ رقصنده بود که برای بردن ۱۰۰۰۰۰ دلار و بورس تحصیلی مدرسه Joffrey Ballet در نیویورک با هم رقابت می کردند. میلر به همراه رابین انتین داور بودند و در این مسابقه Pussycat Dolls و رقاص معروف (ریچارد جکسون) کشف شدند. این برنامه برای دو فصل پخش شد.

ابی لی میلر
ابی لی میلر

شخصیت تلویزیونی

ابی لی میلر هیچ وقت خود را در یک نقش بد نمیتواند تصور کند، هر چند که از طریق چنین کاراکتری توانست برنامه خود ( Dance Moms) را به شهرت برساند. او در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه با In Touch بیان کرد که پشت هر کار سخت و سختگیری یک منطقی نهفته است. وی گفت دفعه اول که چیزی را به یک کودک میگم مهربان هستم اما برای بار ۱۵ ام عصبی میشم و برای تذکر بار ۳۰ ام سر ان ها داد میزنم. در بین مشکلات قانونی که داشت، ابی لی میلر این برنامه را در سال ۲۰۱۶ در ماه می ترک کرد و برای جایگزینی او شرینل بک را انتخاب کردند.

مشکل قانونی و حبس

در ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ ابی لی میلر به ۲۰ مورد ورشکستگی محکوم شد. میلر به مخفی کردن ۷۵۰۰۰۰ دلار درامد برنامه اش در طی سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ متهم شد. ابی لی میلر در ماه می ۲۰۱۷ به یک سال و ۱ روز زندان و پرداخت ۴۰۰۰۰ دلار جریمه و ۲ سال ازادی مشروط محکوم شد. سپس ابی لی میلر در ماه می ۲۰۱۷ در زندان California’s Victorville Federal دوران محکومیت خود را شروع کرد و سپس به خانه ای در لانگ بیچ منتقل شد.

نوشته های مشابه

در طول این زمان او کلاس های امور مالی و املاک شخصی را گذراند و توانست ۱۰۰ پوند وزن خود را کاهش دهد. در ماه می 2018 ابی لی میلر سرانجام آزاد شد.

divider

عکس های ابی لی میلر

ابی لی میلر
ابی لی میلر
ابی لی میلر
ابی لی میلر
ابی لی میلر
ابی لی میلر
ابی لی میلر
ابی لی میلر
ابی لی میلر
ابی لی میلر

امیدوارم از این مطلب راضی بوده و با ابی لی میلر آشنا شده باشید. شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *