اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
بزرگترین روسپی خانه اروپا در آلمان (عکس)_5e58f3ce3f574.jpeg
بزرگترین روسپی خانه اروپا در آلمان (عکس)_5e58f3ce3f574.jpeg

بزرگترین روسپی خانه اروپا در آلمان (عکس)

بزرگترین روسپی خانه اروپا در آلمان (عکس)

یکی از بزرگترین مراکز فساد و روسپی گری اروپا در آلمان واقع شده است.

 

به گزارش تالاب : زنان و دختران فاحشه در این روسپی خانه استخدام شده اند و نیازهای جنسی مردم را برطرف می کنند. تصاویری از بزرگترین روسپی خانه اروپا را در زیر مشاهده می کنید.این فاحشه خانه 12 طبقه می باشد و دختران و زنان زیادی را برای اجاره و تن فروشی آماده به خدمت دارد.

 

بزرگترین فاحشه خانه اروپا در آلمان واقع شده است از ویژگی های این فاحشه خانه 12 طبقه بودن این ساختمان با 120 اتاق و 120 زن می باشد. که روزانه بیش از 1000 نفر در این فاحشه خانه رفت وآمد دارند.زنان از بسیاری از کشورها می آیند؛ حدود 30٪ از آنها آلمان می باشد.

 

بزرگترین روسپی خانه اروپا در آلمان (عکس)

نوشته های مشابه

 

آنها معمولا در خارج از اتاق خود نشسته و با مشتریان که سرگردان راهرو ها هستند مذاکره میکنند.برخی از این زنان در اتاق خود زندگی می کنندخانه در 24 ساعت شبانه روز باز است. مشتریان روسپی ها ملزم به پرداخت هزینه ورودی از 5 یورو به بالا هستند و سپس اجازه حرف زدن

 

و مذاکره مستقیم با زنان روسپی که به طور مستقل کار می کنند را دارند.در این فاحشه خانه یک طبقه است که برای خدمات کم هزینه و یکی دیگر برای روسپی تراجنسی محفوظ است.این روسپی خانه تضمین میکند هزینه را در صورت وضعیت بد و خدمت نامطلوب روسپی ، بازگرداند.

 

بزرگترین روسپی خانه اروپا در آلمان (عکس)

منبع : ایران ناز

 

مطالب مرتبط:

مرکز فحشا در چین با 70 پسر و دختر عریان منهدم شد + تصاویر

روابط نامشروع‌ در چه ‌زنانی بیشتر هست؟

رابطه نامشروغ زن و شوهر کنار دستگاه خود پرداز + عکس

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.