اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
بریتنی اسپیرز و سام اصغری توافقنامه مالی پیش از ازدواج امضا کرده اند_62a86c0922a20.jpeg
بریتنی اسپیرز و سام اصغری توافقنامه مالی پیش از ازدواج امضا کرده اند_62a86c0922a20.jpeg

بریتنی اسپیرز و سام اصغری توافقنامه مالی پیش از ازدواج امضا کرده اند

بریتنی اسپیرز اطمینان پیدا کرده است که دارایی ها و ثروت ۶۰ میلیون پوندی اش به خوبی حفاظت می شود پیش از اینکه با سام اصغری ازدواج کند زیرا به ادعای رسانه ها این دو توافقنامه قبل از ازدواج امضا کرده اند. خواننده مشهور ۴۰ ساله روز پنج شنبه گذشته در خانه اش در لس آنجلس با سام ۲۸ ساله ازدواج کرد در حالی که ۶۰ مهمان سرشناس در مراسمشان حضور داشتند و ظاهراً یک سری مدارک را امضا کرده اند پیش از اینکه بخواهند باقی عمرشان را در کنار هم خوش بگذرانند. بسیاری از کاربران در شبکه های مجازی و به ویژه در ایران گفته بودند که سام اصغری با توجه به اختلاف سنی که با بریتنی دارد تنها به خاطر پول اسپیرز با وی ازدواج کرده و در صورتی که خبر توافقنامه قبل از ازدواجشان صحت داشته باشد، سام اصغری به هیچ شکلی نمی تواند در دارایی ها و ثروت بریتنی اسپیرز دخالتی داشته باشد و این ثروت به او نخواهد رسید.

چرا چیزی از ثروت بریتنی اسپیرز به سام اصغری نخواهد رسید؟

این یعنی اینکه در صورت جدایی شان هیچ بخشی از ثروت بریتنی به اصغری نخواهد رسید. اصغری پیش از این نیز در حساب اینستاگرامی خود با لحن شوخی در مورد امضا کردن توافق پیش از ازدواج با بریتنی صحبت کرده بود که در آن گفته بود این دارایی های او [اصغری] هستند که نیاز به محافظت دارند، مدت کوتاهی پس از آنکه نامزدی این دو در ماه سپتامبر اعلام شد. سام اصغری که مربی فیتنس است نوشته بود: «از همه شما کسانی که نگران توافق پیش از ازدواج هستید ممنونم. البته که یک توافق پیش از ازدواج محکم و سفت و سخت برای حفاظت از جیپ و مجموعه کفش هایم خواهیم داشت در صورتی که او روزی مرا رها کند».

چرا چیزی از ثروت بریتنی اسپیرز به سام اصغری نخواهد رسید؟

با این وجود به نظر می رسد که این زوج تازه عروسی کرده می خواهند از زندگی شان در کنار هم لذت ببرند و یکی از منابع نزدیک به آن ها گفته است: «آن ها هر دو بسیار خوشحال هستند. این عروسی هر چیزی که بریتنی می خواست داشته باشد را در خود داشت و حتی بیشتر». بعد از بله گفتن به اصغری در یک لباس ورساچه شخصی دوز در مقابل دوستان سلبریتی مانند مدونا، پاریس هیلتون، سلنا گومز و درو بریمور، بریتنی اسپیرز سه بار لباس عوض کرد و در نهایت شادی خود را از ازدواج دوباره اش در شبکه های اجتماعی با طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

بیشتر بخوانید:

مراسم عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری با حضور سلبریتی ها برگزار شد + عکس ها

مادر بریتنی اسپیرز پس از مراسم عروسی دخترش با سام اصغری سکوتش را شکست

پست اینستاگرامی بریتنی اسپیرز پس از ازدواجش با سام اصغری

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.