بررسی کلیه امکانات تفریحی و رفاهی تم پارک سنتر کیش | آدرس، امکانات و تفریحات_62fa11e0b3949.jpeg
بررسی کلیه امکانات تفریحی و رفاهی تم پارک سنتر کیش | آدرس، امکانات و تفریحات_62fa11e0b3949.jpeg

بررسی کلیه امکانات تفریحی و رفاهی تم پارک سنتر کیش | آدرس، امکانات و تفریحات

تم پارک سنتر کیش

بزرگترین مجموعه تفریحی تم پارک در منطقه

  1. آدرس : روبروی کشتی یونانی – ساختمان نماد کیش
  2. شماره تماس : 44487000
  3. هزینه هر نفر: 270.000 تومان
  4. زمان پذیرش: 11 صبح الی 19

 تم پارک سنتر کیش [ژوراسیک پارک و مجیک]

اولین مجموعه، مجیک پارک یا پارک جادویی است که بزرگترین تم پارک خطای دید در منطقه خاورمیانه می¬باشد. در این مجموعه بیش از 100 اثر شاخص در حوزه¬های مختلفی نظیر آثار سه بعدی، دنیای بی¬نهایت، خانه وارونه، دنیای جاذبه، آثار شاخص خطای دید، دنیای بلک لایت و ده¬ها آثار مختلف دیگر خواهد بود که از لحاظ تنوع آثار، این تم پارک در ردیف ۵ موزه تراز اول جهان قرار قرار گرفته است.

تم پارک کیش

مجموعه دوم در تم پارک سنتر کیش، بزرگترین ژوراسیک پارک و دراگون پارک (پارک اژدها) سرپوشیده در منطقه بوده که شامل تنوع زیادی از دایناسورهای متحرک همراه با تم های اختصاصی و نیز انواع اژدها در ابعاد بزرگ و با افکت¬های بی نظیر است که برای اولین بار در خاورمیانه ساخته شده است.

معرفی مجموعه تفریحی تم پارک سنتر کیش

در کنار بخش¬های اصلی تم پارک سنتر کیش، بخش‌های متنوعی نظیر فروشگاه، کافه و رستوران ، فروشگاه¬های تخصصی عکاسی و محصولات مرتبط ، فضاهای عمومی نظیر سالن انتظار و نظایر آن هستند.

عکس تم پارک سنتر کیش

نوشته های مشابه

در طراحی و ساخت این پروژه بزرگ بیش از ۲۰۰ نفر از چندین کارگروه تخصصی، نظیر کارگروه تخصصی طراحان خلاق و جوان ایرانی، کارگروه تخصصی مهندسان معماری و عمران، کارگروه فنی، کارگروه متخصصان حوزه خطای دید ، موسیقی و گرافیک،کارگروه متخصصان حوزه عصر ژوراسیک در کنار مشاوران و کمپانی‌های مطرح و صاحب برند بین‌المللی، استفاده شده است.

در مورد تم پارک سنتر کیش

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.