دسته‌بندی نشده

با کاربردهای متنوع تور فلزی مرغی آشنا شوید !

توری مرغی چیست؟

توری های فلزی در ابعاد مختلف تولید می شود، اندازه قطر سوراخ های داخل توری فلزی کاربرد و موارد استفاده آن را مشخص می کند.
توری فلزی کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد به همین جهت تنوع زیادی نیز دارد مثلاً جهت غربال حشرات و جلوگیری از ورود آنها به منازل از توری فلزی برای پنجره ها استفاده می شود.

برای محافظت در برابر اشعه فرکانس رادیویی هم کاربرد دارد در برنامه‌ های فنی موانع ایمنی و نهادهای امنیتی، تقویت بارهای سنگین و ظروف ذخیره از آن بهره گیری می شود، در مناطقی که آب و هوای آن مرطوب است خشک است گرم است و یا سرد است بیشتر از تولید فولاد گالوانیزه استفاده می شود.
این مدل توریها به جهت ضد زنگ بودن و زیبایی خیلی دیر دچار فرسایش می شوند و معمولاً برای همه مدل آب و هوا مناسب هستند و عمر مفید این توریها تا چهل سال هم می رسد.

توری مرغی

نوشته های مشابه

توریهایی که از فولاد گالوانیزه تولید شده‌اند به نسبت توریهایی که از جنس فولاد سیاه هستند قیمت بالاتری دارند در توریهای گالوانیزه از رویه ی پی وی سی استفاده می شود توریهایی که با فولاد گالوانیزه تولید می شوند را در پارکها، ویلاها، گلخانه ها، رستورانها و بیمارستانها و همه مکانهایی که نیاز به زیبا سازی دارد خیلی بیشتر استفاده می کنند توریهای گالوانیزه سایزهای متفاوتی دارند که باید طبق سایز مورد نیاز آنها را خریداری کرد.

فرهنگ حصار کشیدن و محافظت کردن از دیرباز وجود داشته فقط متریال آن متفاوت بوده است در حال حاضر توری فلزی مرسوم است و با قیمت و کیفیتهای گوناگون به دست مصرف کننده می رسد اما در گذشته از گچ، آجر، گل و خشت و چوب و غیره استفاده می شد.

یکی از محبوب ترین توریهای حصاری توری حصاری زنجیری است این توری کاربردهای بسیاری دارد از آنجایی که تار و پود ندارد به آن توری زنجیری گفته می شود مقاومت بالایی دارد و نصب اش آسان است و می توان گفت امنیت اش بالاست یکی دیگر از ویژگیهای قابل توجه این نوع توری دوام بالای آن است که تا پنجاه سال می تواند عمر کند، حتی در محیطی مرطوب مقاومتش بسیار است استحکام آن به خاطر گالوانیزه گرم و روکش روی است که باعث ضد زنگ بودن آن نیز شده است.

کاربرد توری مرغی

اگر بتوانید یک کارگاه با امکانات و دستگاه های با کیفیت و بروز راه اندازی کنید، تولید توریهای فلزی و توری پلیسه جدید کار آنچنان سختی نخواهد بود.قطعا هر کاری سختی دارد اما غیر ممکن نیست، اگر محصولتان کیفیت داشته باشد با هر قیمتی از شما خریداری خواهند کرد به همین دلیل قیمت توری فلزی به کیفیت بسیار مربوط است، از توری زنجیری برای مشخص کردن مرز ملکهای شخصی‌ هم استفاده می شود در محیطهایی مثل باغ پرندگان، نگهداری از حیوانات فضاهای ورزشی و مرکزهای نظامی، حمل و نقل فرودگاه ها بسیار استفاده می شود.

از توری زنجیری برای ایجاد یک حفاظ ایمنی برای کارگران مشغول به کار در یک ساختمان هم استفاده می شود.
انواع مختلفی از توری ها در بازار وجود دارند، از توری های چوبی گرفته تا توری های پلاستیکی و فلزی اما مهمترین توری های موجود در بازار، توری های فلزی محکم هستند که به شکل پرسی تولید می شوند، این توری ها دارای تار و پودهای بسیار مستحکمی هستند به همین دلیل دارای کیفیت بسیار بالایی اند، برخی از این توری ها را با استفاد از رنگ های ضد زنگ رنگ آمیزی می کنند.

ناگفته نماند که بهترین نوع توری فلزی مرغی به صورت گالوانیزه و با استفاده از عمل گالوانیزاسیون تولید می شوند، جنس توری هایی که با استفاده از این عمل تولید شده باشند دارای کیفیت بالایی می باشند به همین دلیل است که بسیاری از افراد ترجیح می دهند هزینه بیشتری برای توری های فلزی گالوانیزه پرداخت کنند زیرا با یک بار هزینه تا سال ها از این محصولات در مکان های مختلف استفاده خواهند کرد.

فواید توری مرغی

توری فلزی درجه یک به دلیل کاربردهای بسیار زیادی که دارد امروزه در ابعاد وسیع توسط شرکت های معتبر تولید و در بازار فروش عرضه می گردد، این محصول با استفاده از بهترین نوع میلگرد های تولید شده توسط کارخانجات ذوب آهن تهیه می شود، توری فلزی درجه یک از مقاومت بسیار زیادی در برابر شرایط محیطی مختلف برخوردار است .
تولید کنندگان تلاش می کنند تا بهترین و باکیفیت ترین انواع محصولات خود را برای فروش در نظر بگیرند.

منبع : جهان امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا