اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
با رعایت این نکات وبلاگ نویسی را شروع کنید_603232a2699c8.png

با رعایت این نکات وبلاگ نویسی را شروع کنید

وبلاگ نویسی یکی از بهترین روش ها برای افزایش محبوبیت سایت و هم چنین افزایش ترافیک سایت است که متاسفانه خیلی ها هنوز قدرت این رسانه ی رایگان را درک نکرده اند و خیلی ها هم علاقه ای به وبلاگ نویسی ندارند. وبلاگ نویسی خوب یک سری نکاتی دارد که با رعایت این نکات می توانید استفاده بهینه از وبلاگ های خود را داشته باشید. پس با رعایت این نکات وبلاگ نویسی را شروع کنید.

هدفم از نوشتن این مقاله این است که وبلاگ نویسی را که یکی از روش های رایگان جذب ترافیک سایت است رو فقط به شما یادآوری کنم.

 

با رعایت این نکات وبلاگ نویسی را شروع کنید

نکته اول :

برای شروع وبلاگ نویسی سرویسی را انتخاب کنید که اولا معتبر باشد و اینکه پیج آتوریتی بالایی داشته باشد. سرویس های وبلاگ دهی بسیار زیادی وجود دارند و البته سرویس های وبلاگ دهی خوب هم کم نداریم. سرویس های قدیم مثل بلاگفا و میهن بلاگ رو که فاکتور بگیریم سرویس های وبلاگ دهی جدیدی مثل تیبابلاگ هم هستند که برای وبلاگ نویسی بسیار خوب است.

پیشنهاد می کنم مقاله چرا باید سایتمان وبلاگ داشته باشد؟ را هم بخوانید

 

نکته دوم :

سعی کنید برای وبلاگ خود دامین مجزا نگیرید و با همان دامین سرویس وبلاگ دهی خود کارتان را ادامه دهید. دلیل این که میگم این کار را نکنید این است که شما می توانید از پیج آتوریتی دامین اصلی بهره مند شوید. البته در بعضی از سرویس ها به این شکل است. مثلا شما وقتی الکسای یک وبلاگ را چک می کنید الکسای دامین اصلی آن سرویس دهنده وبلاگ رو بهتون نشان می دهد. پس برای بهره بردن از این ویژگی سعی کنید برای وبلاگ خود دامین مجزا تهیه نکنید. این اشتباه را خیلی از افراد مرتکب می شوند.

 

نوشته های مشابه

نکته سوم :

سعی کنید ترافیک وبلاگ خود را بالا ببرید. با مشارکت در پست های دیگر سایت ها و انجمن ها افراد زیادی را با وبلاگ خود آشنا می کنید. سعی کنید با وبلاگ های هم موضوع با خودتان ارتباط داشته باشید و برای پست های آن ها نظر بذارید. از آن ها بخواهید با شما تبادل لینک کنند و شما هم لینکشان را در وبلاگتان قرار دهید.

 

نکته چهارم :

در انتشار مقاله و نوشته های وبلاگ خود حتما منبع آن را ذکر کنید. اگر مقاله ای را از جای دیگر بر می دارید یا اینکه خلاصه ی مطلبی را می نویسید حتما در انتهای آن مطلب منبع را درج کنید. این کار باعث افزایش اعتبار وبلاگ شما در بین مخاطبانتان می شود.

اگر می خواهید مقاله ای را که در سایت خود قبلا منتشر کردید و حالا می خواهید در وبلاگ خود انتشارش کنید سعی کنید تغییراتی را در آن دهید یا اینکه مقاله ای جدید راجع به آن موضوع بنویسید و در وبلاگ خود منتشر کنید ولی اگر دقیقا همان مقاله ای که در سایت خود بود را می خواهید در وبلاگ خود منتشر کنید حتما منبع رو سایت خودتون درج کنید و سعی کنید یکسری از Anchor text ها را که کلمات کلیدی سایت شما هستند را که در مقاله موجود است به صفحات سایت خود لینک کنید.

پیشنهاد ویژه همیار وب : 6 ایده برای حضور تجاری موفق در شبکه های اجتماعی

 

نکته پنجم :

از کدهای جاوا اسکریپت و گذاشتن متن های رنگارنگ که توی ذوق می زنند خود داری کنید. از گذاشتن تبلیغات بنری چشمک زن هم به هیچ عنوان استفاده نکنید. دوره این طور کارها در وبلاگ نویسی به سر آمده است. فراموش نکنید شما وبلاگ نویسی تجاری باید کنید. هدفتان از وبلاگ نویسی باید این باشد که مخاطبانتان را به سایت اصلی خود هدایت کنید تا بتوانید خدمات اصلی خود را ارائه کنید.

 

نکته ششم :

از دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی در پایین پست های وبلاگ خود استفاده کنید. سعی کنید مطالب وبلاگ خود را بعد از منتشر کردن حتما در شبکه هایی که در آن فعالیت می کنید به اشتراک بگذارید. در اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی این را بدانید قسمت ابتدایی از مطلب خود را در پست خود قرار دهید و از کاربر بخواهید که برای خواندن ادامه ی آن به وبلاگ شما مراجعه کند. از این طریق می توانید ترافیک خوبی را برا وبلاگ خود دریافت کنید.

 

نکته هفتم :

بعد از ساختن وبلاگ و ویرایش قسمت های مختلف و انتشار چندین مقاله خوب نوبت به آن رسیده است که وبلاگ خود را به گوگل معرفی کنید. یادتان نرود که فقط معرفی وبلاگ به گوگل کافی نیست و شما باید مواردی را در وبلاگ خود مثل گذاشتن کلمات کلیدی خوب و مناسب برای پست های وبلاگتان را نباید فراموش کنید. آدرس، عنوان و توضیحات وبلاگ که همان description است را حتما مرتبط با موضوع وبلاگ خود قرار دهید.

 

در آخر باید بهتون بگم که این روش جذب ترافیک و محبوبیت سایت را به هیچ وجه دسته کم نگیرید و وبلاگ خود را همین حالا در یکی از بهترین سرویس های وبلاگ دهی ایجاد کنید. سعی کنید وبلاگ های خودتان را هر هفته حداقل با 2 یا 3 پست آپدیت کنید. تبادل لینک با دیگر وبلاگ ها و سایت ها را هم فراموش نکنید.

 

 
 

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

eskisehir escort - trbet.vip - cratosslot