دسته‌بندی نشده

با تصاویر کانسپت آیپد پرو و اپل واچ نسل بعدی همراه باشید

شرکت اپل در نظر داشته بزودی اپل واچ جدید و آیپد پرو 11 اینچی را معرفی کند که از طراحی و ویژگی های قابل توجهی بهره می روند. تاکنون شایعات محدودی درباره این دستگاه ها منتشر شده و به تازگی تصاویر کانسپتی مربوط به دو مدل دستگاه انتشار یافت.

در تصاویر کانسپت و مفهومی آیپد پرو 11 اینچی و اپل واچ سری 4 شاهد طراحی نسبتا متفاوتی در مقایسه با نسل پیشین یا همان فعلی هستیم. مینگ چی کو تحلیلگر مطرح KGI معتقد است شرکت اپل سال جاری ساعت هوشمند اپل واچ سری 4 و تبلت 11 اینچی آیپد پرو را معرفی خواهد کرد. تبلتی که ویژگی های قابل توجهی داشته و نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

در تصاویر انتشار یافته آیپد پرو نمایشگر بی حاشیه ای داشته و شباهتی به ساختار آیفون 10 یا همان ایکس پیدا کرده است. ساعت هوشمند اپل واچ سری 4 نیز در تصاویر ظاهری جالب توجه داشته که می تواند قابل قبول باشد. به نظر می رسد اپل می خواهد دو مدل از اپل واچ را عرضه دارد که یکی از آنها نمایشگر بزرگتر و دیگری نمایشگر کوچکتری دارد. البته تاکنون شرکت اپل اشاره ای به محصول جدید خود نداشته و تنها شایعات بودند که اشاره ای به محصولات آینده اپل کردند.

www.delgarm.com

دستگاه هایی با طراحی نسل جدید

اپل هیچ گاه اشاره ای به تولیدات آینده خود نداشته و تنها می توان از طریق شایعات دریافت با محصول جدیدی از اپل رو به رو هستیم. اپل واچ سری 4 و آیپد پرو 11 اینچی دو مدل از چند دستگاه جدید سال 2018 اپل هستند. البته مشخص نیست آیا طراحی نهایی دو محصول موردبحث مشابه نسخه اصلی خواهند بود یا آن که تنها با مدل های مفهومی و غیر حقیقی رو به رو هستیم.

تاکنون شایعات بسیاری درباره دستگاه های اپل منتشر شد و هیچ یک توسط کوپرتینویی ها به تایید یا تکذیب نرسید. در اوایل سال جاری بود که اپل تبلت 9.7 اینچی آیپد پرو را با قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه معرفی کرد. تبلتی که مورد توجه همان قرار گرفت و انتظار نمی رفت شرکت کوپرتینویی چنین تبلت خوش قیمت و باکیفیتی را رونمایی کند.

www.delgarm.com

انتظار درباره آیپد پرو 11 اینچی بسیار است اما مشخص نیست اپل چه برنامه ای برای تبلت و ساعت هوشمند مورد اشاره خود دارد. احتمال داشته این دو دستگاه همزمان با رونمایی نسل جدید آیفون رونمایی شوند. همچنین ممکن است در پاییز سال جاری نیز شاهد رونمایی دو دستگاه باشیم. تاکنون شایعات محدودی پیرامون دیوایس های موردبحث منتشر شد و تنها باید منتظر ماند تا اپل بزودی این محصولات شایعه وار را رونمایی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا