اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
ایده هایی کم هزینه برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی_60322e2503dab.jpeg

ایده هایی کم هزینه برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی

در این مقاله نیز قصد دارم به شما پیشنهادهایی را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود ارائه کنم. ایده هایی که قصد معرفی آن ها را در این مقاله دارم ایده های پول سازی هستند. شاید کمی ساده باشند ولی مطمئن باشید توسط این ایده ها می توانید کسب و کاری پر سود و در عین حال با کمترین سرمایه را راه اندازی کنید.

 

ایده هایی کم هزینه برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی

تا الان در وب سایت همیار وب ایده هایی زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی مطرح شده است که اکثر آن ها سود آور و کم هزینه بودند. هدف اصلی من هم این است که ایده هایی را به شما معرفی کنم تا هر کسی با کمترین سرمایه اولیه بتواند از طریق آن ها کسب درآمد از اینترنت را تجربه کند. در ادامه ایده های خوبی را به شما معرفی می کنم که فقط کافی است با من همراه باشید.

 

1.تولید محتوا آموزشی برای افراد تازه کار

مطمئن باشید روزانه افرادی پا به عرصه دنیای مجازی می گذارند که هیچ تجربه قبلی نداشته اند. شاید باور نکنید ولی هنوز خیلی ها نمی دانند چه طور باید از اینستاگرام استفاده کنند. خیلی ها نمی دانند چه طور می توانند در تلگرام کانال یا گروه راه اندازی کنند. جست و جو هایی که توسط افراد تازه کار و آماتور در اینترنت می شود بسیار بسیار بالا است. کافی است برای این افراد محتوای آموزشی تولید کنید.

به عنوان مثال عبارت “دیلیت اکانت تلگرام” جست و جوی بسیار بالایی در ماه می شود. در عکس زیر می توانید از این قضیه با خبر شوید! شما کافی است در این موارد محتوا تولید کنید و بعد از آن بنشینید ببینید چگونه ترافیک سایتتان چندین برابر می شود. آن هم کاملا رایگان از طریق گوگل انجام می شود.

دیلیت اکانت تلگرام

بعد از اینکه مخاطبانتان را شناختید می توانید کمی تخصصی تر هم کار کنید. می توانید قسمتی از محتوای آموزشی خود را بفروشید. به عنوان مثال کتابی با عنوان “چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم؟” بنویسید و با قیمت اندکی آن را بفروشید. بعد از آن امکان اینکه دوره های آموزشی پیشرفته تر هم بگذارید فراهم می شود. مطمئن باشید تا آن موقع مطالعه شما هم بیشتر شده است و مطالب بیشتری را یاد گرفته اید. به همین سادگی فقط توسط تولید محتوای آموزشی و مورد نیاز مردم کسب و کار شما رونق می گیرد.

نوشته های مشابه

پیشنهاد می کنم مقاله راه اندازی کسب و کار اینترنتی با 3 ایده جدید را هم بخوانید.

شاید تردید داشته باشید که آیا چنین ایده ای برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خوب است یا خیر! اگر شک دارید همین حالا چیزهای ساده را که به نظر خودتان خنده دار است و شما در آن ها استاد هستید را در گوگل جست و جو کنید تا متوجه شوید که مردم چقدر این مسائل به قول شما خنده دار را سرچ می کنند.

یادتان باشد شما هم از همان اول حرفه ای نبودید مطمئن باشید خیلی ها الان هستند که عین 5 سال پیش شما در خیلی چیزها آماتور هستند و نیاز به آموزش دارند. پس به این افراد آموزش دهید و از این طریق کسب و کاری پرسود راه اندازی کنید.

 

2.تولید محتوای آموزشی درباره تمام افزونه های وردپرس

سایت های قوی در زمینه وردپرس در کشور ما وجود دارند که رسیدن به آن ها شاید غیر ممکن باشد. همانطور که می دانید وردپرس در دنیا و به ویژه در کشور ما طرفدارهای خیلی زیادی را دارد. از آن طرف افزونه هایی که برای وردپرس نوشته می شود روز به روز در حال گسترش است. فکر نمی کنم افزونه ای مورد نیازتان باشد و تا الان کسی در مورد آن افزونه ای ننوشته باشد.

همانطور که می دانید سایت هایی که در زمینه وردپرس کار می کنند درباره همه چیز وردپرس محتوا و محصولات خود را دارند. از فروش افزونه و پوسته وردپرس تا آموزش نصب و کار کردن با آن ها. اما نکته ای که وجود دارد آموزش تصویری است. کاری که شما باید در این ایده انجام دهید همین است. در واقع شما باید آموزش تصویری تمام افزونه های وردپرس را تولید کنید. از ساده ترین افزونه تا حرفه ای ترین افزونه ای که برای وردپرس موجود است. کاری که خیلی از این سایت ها به خوبی انجام ندادند.

شما با این کار می توانید مخاطبان زیادی را به وب سایت خود بکشانید. مطمئن باشید خیلی از افراد هستند که هنوز هم کار با افزونه هایی را بلد نیستند. بیایید برای این افراد محتوای آموزشی تولید کنید. مطمئن باشید با تمرکز کردن روی این قضیه می توانید کاربران زیادی را بدست آورید. شما نه می خواهید قالب وردپرس بفروشید نه افزونه! بلکه فقط و فقط آموزش نصب و کار با تمام افزونه های وردپرسی را باید تولید کنید و در اختیار کاربرانتان قرار دهید.

پیشنهاد می کنم مقاله 5 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز را هم بخوانید.

همانطور که خودتان می دانید بعد از مدتی می توانید قسمتی از محتوای آموزشی خود را به فروش برسانید. اگر می خواهید حرفه ای تر کار کنید می توانید پکیج هایی را درست کنید و در هر کدام از آن ها آموزش یک سری از افزونه های خاص را قرار دهید. مثلا پکیجی با آموزش تمام افزونه های مربوط به افزایش سرعت سایت یا پکیجی مربوط به آموزش تمام افزونه هایی که مربوط به امنیت وردپرس می شود. مطمئن باشید در هر موضوعی که فکرش را کنید ده ها افزونه وجود دارد.

 

3.تولید محتوای آموزشی برای خانم ها

هنوز هم که هنوزه سایتی وجود ندارد که آشپزی آموزش دهد. سایتی وجود ندارد که خیاطی آموزش دهد. البته سایت هایی در این زمینه هستند ولی اکثرشون به صورت متنی این کار را انجام می دهند. سایتی وجود ندارد که به صورت تخصصی در این زمینه ها محتوای آموزشی تصویری تولید کند و به مخاطبانش ارائه کند! همانطور که می دانید آشپزی تخصصی است که خیلی ها در آن ناتوان هستند. حتی غذاهای ساده را هم نمی توانند به خوبی درست کنند. خب آیا این افراد نیاز به آموزش ندارند؟

شاید پیش خودتان بگویید آموزش آشپزی از تلویزیون و چند شبکه روزانه پخش می شود. ولی آیا سایت 12 شب هم خبری از این آموزش ها از تلویزیون است؟ کسی که نصفه شب بخواهد یک غذای ساده و در عین حال سریع درست کند باید چه کند؟

اگر خودتان در این زمینه تخصص دارید دست به کار شوید. فرقی نمی کند آقا هستید یا خانم، مهم این است که در این زمینه تخصص دارید. برای شروع سخت نگیرید و از تلفن همراه خود برای ضبط کردن آموزش ها استفاده کنید. در اینترنت جست و جو کنید تا مهارت های لازم را برای ضبط با کیفیت آموزش ها با موبایل خود را کسب کنید.

کسب درآمد از این راه هم کاملا مشخص است. ابتدا از آموزش پخت غذاهای ساده و اصیل ایرانی شروع کنید و به صورت رایگان آن ها را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. بعد از مدتی دسترسی به آموزش درست کردن غذاهای تخصصی را پولی کنید.

تولید محتوای آموزشی برای خانم ها در موضوعات مختلف می تواند انجام شود. نیاز به محتوای آموزشی برای بانوان زیاد احساس می شود. کافی است جست و جو کنید و در زمینه های مختلف این نیازها را پیدا کنید و در مورد آن ها محتوای آموزشی و هدفمند تولید کنید.

پیشنهاد ویژه همیار وب : 50 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز

 

جمع بندی و سخن آخر

امیدوارم از ایده های مطرح شده در این مقاله استفاده کافی را برده باشید. فراموش نکنید کسب و کارهای اینترنتی که بر پایه تولید محتوا هستند خیلی پولساز اند. یکی از مزیت هایی که این نوع کسب و کارها دارند این است که با کمترین هزینه می توان آن ها را راه اندازی کرد. از دیگر مزیت های آن این است که سایت هایی که محتوای حرفه ای تولید می کنند نیاز به هیچ گونه تبلیغاتی ندارند. به این خاطر که با تولید محتوا می شود ترافیک فوق العاده ای را به صورت رایگان از گوگل دریافت کرد.

این چیزی است که خودتان دارید مشاهده می کنید. از طرفی سایت های محتوایی سئوی خوبی هم دارند. پس اگر ایده ای برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان ندارید پیشنهاد می کنم از همین ایده ها استفاده کنید و کسب و کارتان را هرچه زودتر راه اندازی کنید.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

eskisehir escort - trbet.vip - cratosslot