اولین تریلر کامل و حماسی سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت» منتشر شد + ویدیو_62d14a80190bb.jpeg
اولین تریلر کامل و حماسی سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت» منتشر شد + ویدیو_62d14a80190bb.jpeg

اولین تریلر کامل و حماسی سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت» منتشر شد + ویدیو

می خواهیم در مورد تازه ترین تریلر کامل یکی از مورد انتظارترین و هیجان انگیزترین سریال های سال ۲۰۲۲ صحبت کنیم. تازه ترین تریلر کامل و حماسی سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت ( Lord Of The Rings: The Rings Of Power) منتشر شده که به خوبی هزینه ۱ میلیارد دلاری برای این سریال فانتزی باشکوه را به نمایش می گذارد. سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت که توسط سرویس آمازون پرایم ساخته شده روز گذشته تریلر جدیدی از این سریال را منتشر کرد، سریالی که تنها برای فصل اول آن ۲۵۰ میلیون دلار هزینه شده است و بر اساس رمان های نوشته شده توسط جی آر آر تولکین ساخته شده که داستان آن در زمین میانی روایت می شود.

اولین تریلر کامل و حماسی سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

اولین تریلر کامل و حماسی سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

اولین تریلر کامل و حماسی سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

اولین تریلر کامل و حماسی سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

اولین تریلر کامل و حماسی سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

تازه ترین تصاویر سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت بسیار هیجان انگیز و باشکوه به نظر می رسند و به معنای واقعی کلمه با سریالی حماسی مواجه خواهیم شد در شرایطی که از پیش برای ساخت ۵ فصل آن برنامه ریزی شده است و گفته می شود هزینه ساخت آن به یک میلیارد دلار خواهد رسید که آن را به پرهزینه ترین سریال تاریخ تلویزیون تبدیل می کند. اوج این تریلر دو و نیم دقیقه ای زمانی است که شخصیت گالادریل (مورفید کلارک) به شکلی هیجان انگیز با شخصیت الروند (روبرت آرامایو) روبرو می شود. می توان صدای گالادریل را در این تریلر شنید که خطاب به الروند می گوید: «دشمن هنوز آن بیرون است. اما سوال این است که کجا؟». حاکم ریوندل به او اطمینان می دهد که نگرانی وجود ندارد و تهدید از بین رفته است.

نوشته های مشابه

اما گالادریل قانع نشده و پاسخ می دهد: «تو چیزی که من دیده ام را ندیده ای؟». در سکانس های پس از این گفتگو است که گالادریل را می بینیم که تمام صورتش را خاکستر پوشانده و در مقابل آسمانی قرمز رنگ قرار دارد. و بعد از آن بدن های دیگری شناور در آسمان دیده می شود و آسمان با شهری که آتش گرفته روشن می شود. داستان سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت هزاران سال پیش از اتفاقات سری فیلم های The Hobbit و The Lord Of The Rings رخ می دهد. داستان این سریال حماسی در دوران صلح نسبی روایت می شود که عصر دوم زمین میانی را شامل می شود و شامل اتفاقاتی مانند حلقه های قدرت، ظهور سائورون خداوند تاریکی، سقوط جزیره پادشاهی نیومنور و اتحاد بین الف ها و انسان هاست.

آمازون تاکنون بودجه ساخت این سریال را به طور رسمی اعلام نکرده اما گفته می شود که تنها هزینه ساخت سریال ۴۶۲ میلیون دلار است که شامل هزینه پرداخت شده برای خرید حق استفاده از کتاب های تالکین نیز هست. سریال Lord Of The Rings: The Rings Of Power قرار است روز جمعه ۲ سپتامبر (۱۱ شهریور) از طریق سرویس استریمینگ آمازون پرایم منتشر شود.

بیشتر بخوانید:

سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت ؛ از اولین تصاویر تا تاریخ انتشار و بودجه باورنکردنی

انتشار تصاویر جدید از اورک ها در سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت» + تصاویر

۱۰ واقعیت جالبی که حتی طرفداران پروپاقرص «ارباب حلقه ها» هم از آن ها اطلاعی ندارند

 

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.