اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اورلاندو بلوم: «پزشکان به من گفتند که دیگر هرگز نمی توانی راه بروی» + ویدیو_62bd8419eff78.jpeg
اورلاندو بلوم: «پزشکان به من گفتند که دیگر هرگز نمی توانی راه بروی» + ویدیو_62bd8419eff78.jpeg

اورلاندو بلوم: «پزشکان به من گفتند که دیگر هرگز نمی توانی راه بروی» + ویدیو

در سن ۴۵ سالگی، اورلاندو بلوم یکی از بهترین و شناخته شده ترین بازیگران هالیوود است و این ستاره بریتانیایی تصاویر تمرینات هر روزه خود را در رسانه های اجتماعی در معرض دید طرفدارانش قرار داده است. این تمرینات نه تنها برای یک نقش خاص بلکه برای تقویت بیش از پیش ظاهر فیزیکی اوست. در شبکه های اجتماعی اش، بلوم یک سری ویدیو منتشر کرده و گریزی نیز به تصادفی زده که تجربه کرده است. در سن ۱۹ سالگی، بلوم دچار شکستگی پشت می شود و در یکی از پست های اخیرش، این بازیگر سرشنا مدعی می شود که پزشکان با توجه به شرایط این شکستگی به او گفته بودند که هرگز نمی تواند راه برود: «وقتی ۱۹ ساله بودم پشتم شکست و به من گفتند که دیگر هرگز نمی توانی راه بروی».

تمرینات بدنسازی اورلاندو بلوم در 45 سالگی

بیش از ۲۶ سال پس از این حادثه هولناک، اورلاندو بلوم نه تنها راه می رود بلکه دائماً به موفقیت های خود در عرصه بازیگری نیز افزوده است. جدای از آن اتفاق بسیار بد، ظرفیت فیزیکی بلوم بسیار قابل توجه است. این بازیگر اخیراً سه ویدیو در اینستاگرام خود منتشر کرده که در آن می توان او را در حال انجام تمرینات مختلف دید و به نظر می رسد تناسب اندام بلوم در بهترین شرایط ممکن قرار دارد. در اولین ویدیو، بلوم در حال انجام حرکت جلو بازو با دمبل است. در ویدیو دوم او برای تقویت استقامت بدن خود با دمبل تمرین می کند و در سومی نیز روی کمرش متمرکز شده است.

تمرینات بدنسازی اورلاندو بلوم در 45 سالگی

جدیدترین فیلم اورلاندو بلوم چه نام دارد؟

اخیراً  اورلاندو بلوم در کنار گرت دیلاهانت و اندی مک داول در فیلم Red Right Hand بازی کرده است. این فیلم در سال ۲۰۲۳ منتشر شده و بلوم در آن نقش کش را بازی می کند، مردی که تلاش دارد زنش را دور از دردسرهای زندگی خود و در آرامش نگه دارد. اما همه چیز زمانی عوض می شود که شخصی به نام بیگ کار او را مجبور می کند که به زندگی سابقش بازگردد. و کش برای نجات شهر و تنها خانواده ای که برایش باقی مانده حاضر است دست به هر کاری بزند.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.