آیا کسب درآمد از سایت های خارجی واقعا امکان پذیر است؟

این روز ها صحبت در مورد کسب درآمد از سایت های خارجی زیاد شده است. خیلی از بازدید کننده های سایت همیار وب از بنده در مورد کسب درآمد از طریق سایت های خارجی کلیکی سوال می پرسند. شاید فکر کنید به دلیل گران شدن دلار خیلی از دوستان به فکر کسب درآمد از سایت های خارجی افتاده اند اما در صورتی که اینطور نیست! تب کسب درآمد از سایت های خارجی خیلی وقت است که در کشور ما وجود دارد و سایت های زیادی هم اکنون آموزش هایی را در مورد روش های کسب درآمد از سایت های خارجی ارائه می دهند.

اینکه کسب درآمد از سایت های خارجی شدنی است یک سوال است و سوال دیگر این است که آیا کسب درآمد از سایت های خارجی ارزشش را دارد یا خیر؟ یعنی منظور این است که آیا میشه از این طریق درآمد پایدار و ثابتی داشت؟

سوالات در مورد صحت کسب درآمد از تعدادی از سایت های خارجی زیاد است و روز به روز هم بیشتر می شود. به همین دلیل تصمیم گرفتم در این مقاله کمی در این باره صحبت کنم. پس اگر شما هم مشتاق هستید تا بدانید داستان کسب درآمد از سایت های خارجی واقعیت دارد یا خیر در این مقاله هم همراه من باشید.

 

آیا کسب درآمد از سایت های کلیکی خارجی حقیقت دارد؟

کسب درآمد از سایت های کلیکی خارجی

این که کسب درآمد از سایت های خارجی حقیقت دارد جوابش در یک کلام بله است. ولی متاسفانه خیلی از دوستان به اشتباه کسب درآمد از سایت های کلیکی خارجی را برای درآمد زایی انتخاب می کنند که وقت گذاشتن روی این سایت ها اشتباه بزرگی است.

یک زمانی در بین سایت های ایرانی معرفی سایت های کلیکی خارجی خیلی زیاد شده بود و خیلی از افراد وقت و هزینه زیادی را برای کسب درآمد از طریق این سایت ها به هدر می دادند. معمولا سایت هایی که این سیستم ها را معرفی می کردند با تحریک کاربرانشان از طریق گذاشتن عکسی از حساب بانکی یا چکی که از طرف سایت های معرفی شده گرفته بوند سعی داشتن تا زیر مجموعه هایشان را زیاد کنند. که اکثرا این سایت ها کلاه بردار بودند.

سایت های کلیکی خارجی

ولی الان خیلی کم رنگ تر شدند. در واقع سایت هایی که بر اساس کلیکی که شما روی تبلیغات آن ها می کنید یا به واسطه زیرمجموعه گرفتن به شما پول می دهند ارزشی ندارند. چون زمانی را که شما می خواهید در روز صرف دیدن تبلیغات کنید اگر به کار دیگری اختصاص دهید خیلی برای شما به صرفه تر خواهد بود.

درآمدهای ناچیز و انتقال سخت پول تان به حسابی که در ایران دارید واقعا ارزشش را ندارد. معمولا این سایت ها از شما به عنوان معروف شدن خودشان استفاده می کنند. چون اکثرا آن ها سیستم زیر مجموعه گیری دارند و افراد مجبورند برای کسب درآمد بیشتر به گرفتن زیر مجموعه روی آورند. و همچنین چون خیلی ها در ادامه کار منصرف می شوند دیگر نیازی نیست به آن ها پول پرداخت کنند و اینطوری سود بیشتری می کنند.

با گران شدن قیمت دلار هم سوء استفاده ها روز به روز بیشتر می شود. متاسفانه ایرانی هایی در خارج از کشور سایت هایی برای سرمایه گذاری راه اندازی کرده اند و به هوای سرمایه گذاری پول های زیادی را از ایرانی های داخل کشور می گیرند. البته این سایت ها کاملا به زبان انگلیسی هستند ولی صاحبان شان ایرانی هستند.

همین چند وقت پیش شخصی از کانادا با من تماس گرفت و جویای این بود که چه طور میشه درگاه پرداختی داشت که بتوان از طریق آن پرداخت دلاری انجام داد. یعنی به دنبال سایتی بود که پرداخت دلاری به صورت واسطه ای انجام دهد.

ایشان مدعی بود کاربران ایرانی اگر در سایت شان سرمایه گذاری کنند ارزش پول شان بیشتر و بیشتر می شود. یعنی سایتی برای سرمایه گذاری راه اندازی کرده بود و هر چه میزان سرمایه بیشتر می شد سود کاربرانی که در سرمایه گذاری شرکت کرده بودند هم بیشتر می شد. چون پیش بینی کرده بود که قیمت دلار رو به افزایش است و از این طریق قصد داشت جیب خودش را پر کند! جالب اینجا بود می گفت قصد دارم کار خیر انجام دهم 🙂

همه این سایت ها کلاه بردار هستند و هیچ سرمایه گذاری در کار نیست. این سایت ها به بهانه کم شدن ارزش سهامشان پول شما را می خورند و یک آب هم روش! یکی از کاربران سایت همیار وب هم گرفتار یکی از این سایت های سرمایه گذاری خارجی شد و حدود 8 میلیون پولش به باد رفت! به هیچ جا هم نمی توانست شکایت کند.

پیشنهاد می کنم مقاله ۱۰ ایده ناب و پولساز برای شروع کسب درآمد از تلگرام را بخوانید.

 

آیا کسب درآمد از سایت های کلیکی خارجی ارزش دارد؟

همانطور که متوجه شدید کسب درآمد از سایت های کلیکی خارجی امکان پذیر می باشد ولی به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود. وقت گذاشتن روی این سایت ها هیچ ارزشی برای شما ندارد و یک جورایی شما را سرکار می گذارند. اگر به فکر درآمد پایدار و ثابت هستید به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود در این سایت ها فعالیت کنید.

از طرفی همانطور که عرض کردم کلاه برداری در این سایت ها زیاد شده است و امکان اینکه پول شما را ندهند بسیار زیاد است. پس به هیچ وجه سمت سایت های کلیک خارجی نروید!

 

چگونه از سایت های خارجی معتبر درآمد میلیونی داشته باشیم؟

تا اینجا متوجه شدید روش های عنوان شده برای کسب درآمد از سایت های خارجی سرکاری و بیهوده هستند. البته خیلی هاشون هم کلاه بردار هستند. ولی آیا واقعا سایت معتبر خارجی وجود دارد که بتوان از آن کسب درآمد بالا داشت؟ بله سایت های زیادی هستند که هر کسی در هرجای دنیا که باشد می تواند از آن ها درآمد زایی داشته باشد. حتی درآمد های چند صد میلیونی!

یکی از سایت هایی که هر کسی می تواند از آن کسب درآمد داشته باشد سایت یوتیوب است که به ازای بازدید از ویدیوهای کانال تان به شما پول پرداخت می کند. خیلی از ایرانی ها هم اکنون از طریق یوتیوب درآمدهای بالایی دارند. فقط به واسطه ساختن ویدیو و آپلود کردن آن در یوتیوب!

اما آیا واقعا به همین سادگی ها است؟ یا هر کسی می تواند در یوتیوب ویدیو آپلود کند و کسب درآمد داشته باشد؟ آیا شما هم فکر می کنید ویدیوهای شا می تواند بازدید داشته باشند؟

کسب درآمد از یوتیوب به این سادگی ها هم نیست. یعنی شما با آپلود هر ویدیو نمی توانید بازدید بالا دریافت کنید. ویدیو ها باید از دید کاربران جذاب باشد تا بیشتر دیده شوند و بتوانید از بازدید بالای ویدیوهایتان کسب درآمد داشته باشید. که این کار آسانی نیست.

شما از سایت آمازون و کلیک بانک هم می توانید کسب درآمد داشته باشید. می توانید کتاب های پی دی اف به زبان انگلیسی تولید کنید و در این مارکت پلیس های خارجی به فروش برسانید.

همچنین اگر در وردپرس متخصص هستید و می توانید قالب یا افزونه تولید کنید می توانید محصولات خود را در سایت کد کنیون یا تم فارست قرار دهید و کسب درآمد داشته باشید. برنامه نویسان زیادی در سراسر دنیا از طریق سایت های کد کنیون و تم فارست به واسطه فروش افزونه و قالب های وردپرس درآمد های چند صد میلیونی در ماه دارند.

همچنین سایتی به نام envato هم وجود دارد که می توانید از طریق آن محصولات دیجیتالی – دانلودی خود از قبیل افزونه یا فایل های گرافیکی آماده خود را به فروش برسانید.

مزیت این سایت ها این است که زمانی که اقدام به فروش محصولات خود در این سایت ها می کنید مخاطبان هدف شما چندین برابر می شوند و درآمد شما هم مسلما چندین برابر خواهد شد.

اما نکته مهم تر این است که این سایت ها ایران را تحریم کرده اند و ما ایرانی ها نمی توانیم در این سایت ها محصولات مان را به فروش برسانیم. اما از آنجایی که ما ایرانی ها همیشه آدم های زرنگی هستیم و به هر روشی که هست می توانیم خود را مقیم کشور دیگری کنیم.

از این گذشته اکثر این سایت ها با حساب پی پال با کاربران شان تسویه می کنند. یعنی شما باید حتما حساب پی پال داشته باشید که حتما می دانید پی پال هم ما ایرانی ها را تحریم کرده است.

البته با دردسر خیلی زیاد می توان در پی پال حساب داشت ولی به ریسک اش نمی ارزد! چون هر لحظه امکان دارد شما را شناسایی کند و در آن صورت حساب شما برای همیشه بسته می شود. حتی اگر در حسابتان پول زیادی داشته باشید! این مشکلات برای کاربران ایرانی بارها پیش آمده است.

البته این را هم بگویم اگر همیشه از یک وی پی اس دائمی که برای کشور دیگری جز ایران است برای ورود به سایت پی پال استفاده کنید شانس خیلی بیشتری در شناسایی نشدن دارید و خیلی از دوستان از این روش استفاده می کنند.

نکته مهم که جدیدا پی پال خیلی در آن سخت گیر شده آدرس واقعی تان است. که این هم در بسیاری از مواقع شدنی نیست! یعنی پی پال باید بداند شما دقیقا کجا هستید که احراز هویت تان کند.

بسیاری از ایرانی های داخل کشور دوست یا آشنایی در کشور های دیگر دارند که از طریق آدرس پستی شان می توانند حساب پی پال افتتاح کنند. اما بیش از 90 درصد ایرانی دارای چنین شرایطی نیستند. یعنی هیچکس را در خارج از ایران ندارند و همین باعث می شود که افتتاح حساب برای آن ها غیر ممکن شود.

همانطور که متوجه شدید شرایط کار با سایت های خارجی بسیار بسیار سخت و حساس است. از یک طرف خود سایت مورد نظر ممکن است شما را به عنوان یک ایرانی شناسایی کند و از طرفی باید حواستان به پی پال باشد که حساب تان را بلاک نکند!

البته افراد زیادی را می شناسم که در خارج از ایران زندگی می کنند و به راحتی دارند با این سایت ها کار می کنند و کسب درآمد ثابتی و پایداری در ماه دارند. خصوصا دوستانی که از طریق یوتیوب کسب درآمد می کنند زیاد هستند.

در ایران هم شدنی است ولی خیلی سخت و دشوار است و ممکن است هر لحظه تمام زحمات شما به باد رود.

پیشنهاد می کنم مقاله 3 روش برای کسب درآمد از طریق تولید محتوا را بخوانید.

 

چگونه پول خود را به حساب بانکی تان در ایران انتقال دهید؟

سوال دیگری که خیلی از دوستان از من می پرسند این است که بهترین راه برای انتقال پولمان به حساب بانکی که در ایران داریم چه هست؟ حالا فرض می کنیم شما توانستید از 7 خان رستم عبور کنید و موفق به درآمد زایی از سایت های خارجی شدید حالا چگونه باید پول خود را به حساب ایران تون انتقال دهید؟ این خیلی ساده است از طریق صرافی های آنلاین به راحتی می توانید انتقال را انجام دهید.

سایتی به نام پیمنت 24 وجود دارد که از طریق آن می توانید این انتقال را انجام دهید. به این صورت که شما ابتدا مبلغ مورد نظرتان را باید از حساب پی پال یا وب مانی خود به حساب پی پال یا وب مانی سایت پیمنت 24 انتقال دهید و سپس آن ها از طریق واریز به حساب ایران تان با شما تسویه می کنند.

در بسیاری از سایت هایی که در آمدتان به دلار باشد می توانید از این روش استفاده کنید.

پیشنهاد می کنم مقاله ساده ترین راه کسب درآمد از طریق بیت کوین را حتما بخوانید.

 

آیا واقعا این همه دردسر ارزشش را دارد؟

البته که نه چون روش های خیلی بی دردسر تر از این برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که پیشنهاد می کنم از آن ها استفاده کنید. ولی اگر در تولید محصولاتی که به آن ها اشاره کردم تخصص دارید و همچنین دوست یا آشنایی در خارج از کشور دارید برای شما ریسک کمتری به همراه دارد.

ولی باز هم پیشنهاد نمی کنم از سایت های خارجی کسب درآمد کنید چون کاری سختی است و ریسک بسیار بالایی دارد.

البته دردسرش هم کم نیست. به عنوان مثال زمانی که در سایت کد کنیون محصولی قرار می دهید باید به فکر پشتیبانی مشتریان هم باشید. یعنی باید به زبان انگلیسی هم تسلط داشته باشید تا بتوانید مشکلات احتمالی مشتریان تان را رفع کنید.

البته من شنیده ام تایید محصولات تان در سایت کد کنیون یا تم فارست به همین سادگی ها هم نیست. محصولات تان به ویژه افزونه های وردپرسی که تولید می کنید باید بدون نقص و با کیفیت باشد که از سوی مدیران این سایت ها تایید شوند.

پیشنهاد می کنم مقاله کسب درآمد از اینترنت در خانه بدون سرمایه را بخوانید.

 

جمع بندی و سخن آخر

همانطور که متوجه شدید کسب درآمد از سایت های خارجی دردسر های زیادی دارد. با توجه به تحریماتی که همیشه برای ما وجود دارد کارمان بسیار سخت شده است. کسب درآمد از طریق سایت های خارجی ریسک بالایی دارد و همانطور که متوجه شدید در بعضی از مواقع اصلا شدنی نیست!

پیشنهاد من این است که به فکر کسب درآمد از سایت های خارجی نباشید و هر کاری را می خواهید انجام دهید در همین ایران برای کاربران خودمان انجام دهید.

مطمئن باشید اگر انرژی لازمه را صرف کسب و کارتان در ایران کنید به همان اندازه موفق می شوید. همین الان سایت های زیادی در ایران هستند که درآمدهای بسیار بسیار بالایی دارند و هیچ کدام از این دردسر ها هم ندارند! اصلا هم معروف نیستند و چراغ خاموش پیش می روند.

حرف آخرم این است که کسب درآمد از سایت های کلیکی خارجی را به کل فراموش کنید. وقت خود را هدر ندهید و به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای خودتان باشید.امیدوارم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید. مثل همیشه منتظر نظرات ارزشمندان هستم.

4.6 / 5 ( 13 امتیاز )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
eskisehir escort - trbet.vip - cratosslot