اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
آموزش حذف فالوور فیک اینستاگرام_60322a0e37396.png

آموزش حذف فالوور فیک اینستاگرام

همه ما کم و بیش با فالوور فیک اینستاگرام آشنا هستیم ، اینکه فالوور فیک چیست؟ چگونه می توان ازش استفاده کرد و…

ولی بر اساس اخباری که راجع به آپدیت های جدید اینستاگرام منتشر می شوند ، گفته می شود که اینستاگرام به شدت با فالوور فیک مخالفت می کند و پیج هایی که دارای فالوور فیک هستند به هیچ وجه پستشان به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا نمیکند.

یعنی شما هر چقدر تولید محتوای پیج اینستاگرامتان فوق العاده باشد ولی پیجتان فالوور فیک داشته باشد به هیچ وجه پست هایتان در اکسپلور اینستاگرام نمایش داده نمی شوند. سوال اصلی اینجاست که:

 

چرا اینستاگرام با فالوور فیک مخالفت می کند؟

همانطور که می دانید اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محتوا محور است ، یعنی کاربران اینستاگرامی بر اساس بازدیدشان از محتوای پیج های اینستاگرامی به اینستاگرام رای می دهند ، اگر شما از محتوا های اکسپلور اینستاگرام خوشتان بیاید در واقع از خود شبکه اجتماعی اینستاگرام خوشتان خواهد آمد.

همینطور درآمد شرکت اینستاگرام از کاربران خودش می باشد ، یعنی هر چقدر کاربر فعال در ماه داشته باشد ، به مراتب درآمد بهتری نیز خواهد داشت ، به همین دلیل راه کسب درآمد اینستاگرام ، از سرگرم شدن و تایید کاربرانش می گذرد.

از آن طرف کاربران اینستاگرام نیز محتوایی را دوست دارند که متناسب با سلیقه خودشان باشد ، برای مثال اگر خانمی با علاقه آشپزی به اینستاگرام بیاید دوست دارد که در اکسپلور اینستاگرام خود پست های مرتبط با آشپزی ببیند و یا اگر شخصی به بورس علاقه مند باشد دوست دارد در صفحه اکسپپلور خود پست هایی مرتبط با آخرین قیمت ها و اخبار بورس را ببیند.

از طرفی برخی پیج هایی هستند که دوست دارن برای علاقه خودشان تولید محتوا کنند ، فرض کنید شخصی عاشق آشپزی هست و دوست دارد از آشپزی خود و یا از آشپزی بهترین آشپز های جهان پست بگذارد. در این وسط این الگوریتم اینستاگرام (یا به اصطلاح خود اینستاگرام) است که محتوا را از تولید کننده محتوا میگیرد و در بخش اکسپلور به مصرف کننده محتوا یا همان بازدید کننده های محتوا نمایش میدهد.

نوشته های مشابه

مشکلی که در این وسط وجود دارد این است که برخی افراد سود جو از این فرصت استفاده کرده و به نحو خود درآمد زایی کنند.

برای مثال فرض کنید شما میخواهید پیج چند صد هزار فری داشته باشید ، اگر بخواهید با الگوریتم اینستاگرام پیشروی کنید باید ماه ها یا حتی چند سال باید زمان صرف کنید که این کار میزان تداوم و مصمم بودن شما را نشان میدهد.

ولی با استفاده از فالوور فیک اینستاگرام این افراد می توانند برای شما پیجتان را در عرض چند روز به صورت خیلی انبوه افزایش فالوور دهند.

 

مزایا و معایب فالوور فیک چیست؟

همانطور که گفتیم مزایای فالوور فیک فقط این است که در عرض چند روز می توانید تعداد دنبال کننده های خود را (نه تعداد بازدید کننده) به صورت انبوه افزایش دهید ، که این کار نیز فقط یک مزایا دارد و آن هم این است که شما می توانید از طریق فالوور انبوه خود به مشتریها اعتماد سازی کنید.

ولی برخلاف مزایای کم آن فالوور فیک اینستاگرام دارای معایب بسیار زیادی می باشد. از جمله معیاب آن می توان به آسیب رساندن به پیج در افزایش فالوور واقعی اشاره کرد.

دومین عیبی که فالوور فیک دارد این است که در طولانی مدت ممکن است باعث کاهش شدید اعتماد دنبال کننده های واقعی پیجتان شود.

و ده ها عیب دیگر…

 

چگونه می توانیم فالوور فیک های خود را حذف کنیم؟

اینستاگرام در آپدیت جدید خود قابلیتی برای حذف فالوور فیک گذاشته است که شما می توانید به راحتی فالوور های فیک خود را حذف کنید؛ برای این کار کافی است به بخش دنبال شوندگان خود رفته و هر پیجی را که فکر می کنید فیک می باشد می توانید به راحتی remove کنید.

 

بصورت کلی این کار سه مشکل کوچک خواهد داشت؛

  • چگونه فیک بودن یک پیج را تشخیص دهیم؟
  • چگونه از شر هزاران فالوور فیک در عرض چند روز خلاص شویم؟
  • چگونه فیک بودن یک فالوور را تشخیص دهیم؟

 

همانطور که می دانید تشخیص فیک بودن یک پیج می تواند ده ها دلیل داشته باشد و همچنین ما نمیتوانیم فقط با یک دلیل تمامی فالوور های فیک خود را تشخیص دهیم.

 

دلایل فیک بودن یک پیج:

  1. دارای تصویر پروفایل نیستند.
  2. دارای پست های تکراری هستند.
  3. از آخرین فعالیتشان مدت ها گذشته است.
  4. دارای فالوینگ خیلی زیاد ولی فالوور خیلی کم هستند.

 

 

چگونه از شر هزاران فالوور فیک در عرض چند روز خلاص شویم؟

اگر از روی ریاضیات بخواهیم پیش برویم ؛ برای اینکه شما یک پیج فیک را تشخیص داده و اقدام به حذف کردن آن کنید حداقل دو دقیقه زمان لازم دارید. و اگر پیج شما دارای 10 هزار فالوور فیک باشد ، شما باید حدود 20 هزار دقیقه یعنی چیزی حدود 333 ساعت بدون وقفه کار کنید که این به هیچ وجه به صرفه نخواهد بود ، تازه پیج هایی وجو دارند که تعداد فالوور فیکشان بیش از صد هزار نفر است…

 

ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام همانطور که از نامش هم پیداست رباتی است که بجای شما برای شما تمامی فالوور های فیکتان را حذف می کند.

تفاوت ربات فالوور فیک با فعالیت شما این است که ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام بدون استراحت و بصورت خیلی سریع  تمامی فالوور های فیک شما را تشخیص داده و حذف می کند.

 

منبع: igtop.ir

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

eskisehir escort - trbet.vip - cratosslot