دسته‌بندی نشده

آموزش استخاره با حروف ابجد

فال با حروف ابجد,فال ازدواج با حروف ابجد,طالع بینی حروف ابجد,استخاره با حروف ابجد

طالع بینی ازدواج با حروف ابجد

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=”100%”]این فال به عنوان یکی از پر طرفدارترین ها نیز می باشد.فال چوب یکی از قدیمی ترین نوع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق نسبت می دهند.[/box]

نکته ی مهم در گرفتن استخاره با حرف ابجد (فال چوب) :

بهتر است برای گرفتن فال ابجد باید یک قطعه چوب مکعبی که به راحتی در همه جا پیدا می شود را آماده کرده و بر روی چهار طرف از شش طرف موجود آن حروف ” الف “، ” ب “، ” ج ” و ” د ” را درج کنید. ( به همین دلیل است که به فال چوب فال ابجد هم گفته می شود)

 

سپس چشمانتان را ببندید و ذهن خود را معطوف به نیت تان نمایید. حالا چوب را بر روی دست بچرخانید و به روی زمین بیندازید و حرفی که در بالا آمده است را یادداشت کنید و این عمل را سه بار تکرار نمایید و حروف را به ترتیب از راست به چب بنویسید.

 

در این فال باید تا جایی که امکان دارد از چوب استفاده کنید چرا که انرژی موجود در دستان شما نقش تعیین کننده ای در نتیجه فال ابجد شما دارد و گرفتن فال شانسی که با کلیک کردن صورت می گیرد روش مناسبی برای فال چوب نمی باشد و این را در نظر داشته باشید که اگر با خلوص و تمرکز کافی این کار را انجام دهید نتیجه درستی خواهید گرفت.

 

به جای چوب می توانید یک مکعب مقوایی یا کاغذی استفاده کنید چرا که آن ها هم از چوب درست شده اند ولی خود چوب مناسب تر است.

 

نمونه شرح فال چوب ( فال ابجد )

فال چوب،فال ابجد شرح فال ابجد ( فال چوب ) اگر ” آ د ب ” آید
در فال ابجد شما این گونه آمده است که شما دارای فال و طالعی نیکو و خوب هستید. شما در پایان به آن چه طالب آن هستید خواهید رسید و از کار و شرکت با دیگران سود و منفعت به شما خواهد رسید. سختی ها و مشکلاتت حل خواهند شد و اگر به دنبال رزق حلال باشید روز به روز کسب و کارتان بهتر و بهتر خواهد شد.
 ادامه فال چوب ( فال ابجد ) شما به این شرح است که درصورتی که مسافری در راه دارید وی به سلامتی باز خواهد گشت و اگر تصمیم به انجام سفر داری به سفرت برو چرا که در آن سود میبری. در صورتی که در زندگی خود دچار مشکلی بوده ای بدان که آن مشکل حل شده است و پس از این زندگی نیکویی خواهی داشت.
 در فال ابجد شما این گونه آمده است که شما دارای فال و طالعی نیکو و خوب هستید. شما در پایان به آن چه طالب آن هستید خواهید رسید و از کار و شرکت با دیگران سود و منفعت به شما خواهد رسید. سختی ها و مشکلاتت حل خواهند شد و اگر به دنبال رزق حلال باشی روز به روز کسب و کارت بهتر و بهتر خواهد شد.
فال چوب،فال ابجد اگر در فال چوب ( فال ابجد ) شما حروف ” آ ب د” آمده است
آگاه باشید که اگر در فال چوب ( فال ابجد ) شما ” آ ب د ” آمده است : بر تو این خبر خوش باد که به زودی از سوی بزرگی کمکی به تو خواهد رسید و در کار تو فرجی حاصل خواهد شد و به موفقیت خواهی رسید. دوستانت از این پس با تو صمیمی تر خواهند گردید و از آسیب دیدن کسانی که برای تو بد می خواهند در امان می مانید.
اگر که تصمیم به انجام معامله یا کاری، تصمیم به سفر رفتن و یا این که برای دیگری یا حتی خود قصد ازدواج دارید آن را انجام بده چرا که بخت همراه تو خواهد بود. در ادامه فال چوب ( فال ابجد ) شما آمده است که شما صاحب کودکی می شوید که برای شما قدمش نیکو و خیر می باشد. از کسب مال حرام دوری بورز و در نماز های خویشتن کاهلی نکنید و باید مراقبه امور و افکارت باشید تا از صدمه دیدن دور بمانید.
فال چوب،فال ابجد در فال چوب ( فال ابجد ) شما اگر ” آ ب ب ” آمده است
از آن فکری که در سر پی می پروانید دوری کنید. برای این که در کارتان فرجی حاصل شود صبر کنید و از هیاهو و تلاش ها ی بیهوده و بی فایده دوری کنید. از امور بد دوری ورز و تسلیم مشیت خداوند باشید و در راه او صرفا تلاش کنید.
در ادامه فال ابجد ( فال چوب ) شما آمده است که شما باید از دروغ گویی دوری کنید زیرا که افرادی در پی این هستند که به تو تهمتی وارد نمایند. فال چوب ( فال ابجد ) به شما توصیه می کند صبر پیشه کنید و توکلتان به خداوند باشد تا از سختی و بدی ها دور باشید و به آن چه که می خواهید برسید اگر خداوند بخواهد.
فال چوب،فال ابجد اگر فال چوب ( فال ابجد ) برای تو حروف ” آ ب ج ” را آورده است
در زمانی کوتاه و نزدیک به آن چه می خواهید خواهی رسید و از غم و غصه ها آسوده خواهید شد پس باید خداوند بلند مرتبه را شکر نمایید. این را بدان که اشخاصی هستند که در عین دوستی با تو به غیبت از تو می پردازند پس تا می توانی از این اشخاص دوری نما.
باید این را بدانی که برای رسیدن به هدف و آن چه که در ذهن دارید بایستی تلاش و کوشش خود را انجام دهید تا در نهایت بتوانید به آن برسید و در صورتی که روزی کسی را آزرده خاطر کرده اید باید دل او را به دست آورید. در ادامه ی فال چوب (فال ابجد) آمده است که نیت های خود را خیر قرار بدهید و با روحیه ای مردانه در کار هایتان به پیش  بروید و توکل بر خداوند را فراموش نکنید تا به خواست خداوند به آن چه که می خواهید برسید.
فال چوب،فال ابجد در فال ابجد یا همان فال چوب شما اگر ” آ د آ ” آمده است در فال چوب ( فال ابجد ) شما آمده است که نیت نیکویی کرده ای که طالع تو خوب و روشن می باشد. بدان که غصه و تاریکی از تو دور شده است و این سعادت است که به تو روی آورده و آگاه باشید که از صدمه ی کسانی که بد خواه تو هستند در امان هستی. به این مطلب آگاه باش که درصورتی که چیزی را از دست دادی در آن برای تو فایده ای نهفته است.
در ادامه فال چوب ( فال ابجد ) آمده است که از همسر، رفیق یا همکار خود آسایش و راحتی خواهی دید. اگر قصد معامله ای را دارید بدان که سود تو در آن است آن را انجام بدهید. مدت زمانی است که در دل خود دلشوره ای دارید و دچار تشویش شده اید اگر در راه مسافری دارید وی به سلامت باز خواهد آمد. در آخر فال ابجد ( فال چوب ) به شما متذکر می شود که اگر تصمیم به انجام کاری را دارید بدان که شرایط بر وفق مراد تو است و به هدفت می رسی اگر خداوند بخواهد.
فال چوب،فال ابجد ” آ ج آ ” در فال ابجد شما ( فال چوب ) اگر آمده است
در فال چوب ( فال ابجد ) شما این گونه آمده است که به آن چه در ذهن می پرورانید خواهید رسید ولی باید به جدیت این را در نظر داشته باشید که صبر لازم است و عجله نباید کنید بدانید که اگر در کارت عجله کنی نهایت آن چیزی جز پشیمانی نخواهد بود. از تصمیمی که در ذهن داری دوری کن. با کسی دعوا نکن. تا می توانید سر و راز های درون خود را برای کسی فاش و آشکار نکنید. فردی است گندمگون که بر روی خود نشانه ای دارد و دارای قدی متوسط می باشد از او دوری نما.
تمام تلاشتان را کنید تا از کارهای شر دوری کنید و مال حرام نخورید. بر خداوند توکل کنید تا از رنج و غم در امان بمانید.
فال چوب،فال ابجد در فال چوب شما اگر ” آ ب آ ” بیاید
در فال چوب ( فال ابجد ) شما این گونه آمد است که سعیت بر این باشد که ایمان خود به خداوند بلند مرتبه را افزایش دهید و آن چه که به آن انتظار و آرزو دارید از خداوند بخواهید. آگاه باشید که به امید خداوند به زودی به آن چه که می خواهی می رسید و امورت سر و سامان می یاید و البته به این نکته هم باید توجه داشته باشید که با اراده ی خودتان این اتفاقات خواهد افتاد.
در انتهای فال ابجد یا همان فال چوب شما آمده است که در امنیت می باشید از آن چه که از آن هول و ترس دارید به خدا توکل کنید.
فال چوب،فال ابجد شرح فال ابجد ( فال چوب ) اگر ” آ آ د ”  بیاید
در فال ابجد ( فال چوب ) شما آمده است که : آگاه باشید که ایام نیکویی در پیش روی خود خواهی داشت پس امیدت را از دست مده. جز خداوند از کسی دیگر طلب کمک نکنید و از رحمت باری تعالی غافل مباشید و در ذهن خود نیت های پاک داشته باشید تا این که اقبال روی به تو آورد و فرجی در کارت حاصل شود.
در انتهای فال چوب از شما خواست شده است که از انسان های بد پرهیز کنید و غیبت افراد را نیز فراموش کنید  و کار یا مقصودی را که ذهن دارید ادامه بدهید تا به هدفتان برسید. اگر خدا بخواهد.
فال چوب،فال ابجد ” آ آ ج ” اگر در فال چوب یا همان فال ابجد شما آمده است
در فال چوب ( فال ابجد ) شما این گونه آمده است: که در صورتی که تصمیم به انجام کار نادرستی داری یا این که نیتی ناشایست در ذهن دارید از آن دوری کنید و از دشمنی دست بردارید. از کسی که رنگ سرخ و دارای چشمان کبود است دوری بورز.
 در ادامه فال ابجد ( فال چوب ) شما این گونه امده است که : بدان و آگاه باشید که شخصی از تو آزرده خاطر شده است باید تلاش نمایی تا دل او را به دست آورید. بدان که تا ۱۰ روز دیگر به خواسته ات خواهی رسید. آسیبی متوجه تو می باشد. صدقه بده تا اگر خداوند بخواهد آن بلا برطرف شود. از ثروت و کسب درآمد حرام پرهیز کنید. همین طور از افکار بد. توکل به خداوند را در همه ی امور مد نظر داشته باشید.
فال چوب،فال ابجد اگر در فال چوب یا همان فال ابجد شما ” آ آ ب ” آمد
در فال چوب شما این گونه آمده است: اگر دچار بیماری هستید مژده باد بر شما که این بیماری به زودی برطرف خواهد شد و سلامتی به شما باز خواهد گشت. با خانواده ات زندگی نیکویی خواهی داشت و در شغلت سود خوبی به تو خواهد رسید. کسی به تو بدی خواهد کرد درحالی که تو به او خوبی کرده ای ولی وی دچار پشیمانی خواهد شد چرا که غمخوارت می باشد. اگر می خواهی به سفر روی این کار را بکن چرا که سفر خوبی خواهی داشت.
 در ادامه فال چوب ( فال ابجد ) شما این گونه آمده است که اگر چیزی را از دست داده اید به زودی زود آن را به دست خواهی آورد و اگر مسافری در راه دارید به زودی باز خواهد گشت و اگر در بین نزدیکانت زندانی دارید به زودی به تو باز خواهد گشت و اگر خواسته و نیازی دارید برآورده خواهد شد. فال چوب به تو توصیه می کند که از انجام کارهای شر پرهیز کنید و در کارهای پیش قدم باشید و مژده باد بر تو که به خاطر یک کار خوب زبان زد خواهی شد.
فال چوب،فال ابجد ” آ آ آ ” اگر در فال چوب شما آمده است
در فال ابجد شما این گونه آمده است : مژده باد بر تو که به زودی زود گره از کارت باز خواهد شد و به خواسته ای که در دل داری خواهی رسید. این امکان هست که به زودی فردی به خانواده شما افزوده شود.
 فال ابجد به تو توصیه می کند که در هنگام نیاز با دوستانت مشورت کن جرا که دوستان نیکویی داری. تا اندازه ای از بدی بدخواهان دور هستی. تا چند روز  دیگر خبر خوبی خواهی شنید. درصورتی که نیت یا نیازی در دل و ذهنت داری به آن خواهی رسید. در امورت بر خداوند توکل کن تا سرانجام کارهایت نیکو باشد. اسرارت را به هرکسی مگو و از بدی ها دوری کن. در انتها فال چوب به تو مژده می دهد که به آن چه که انتظارش را دارید به خواست خدا می رسید.
فال چوب،فال ابجد در فال ابجد شما اگر ” ب آ ج ” آمده است
در فال ابجد شما این گونه آمده است : نیاز و آرزویی دارید که برآورده خواهد شد. در کارت فرجی حاصل خواهد شد و روزهای خوشی خواهی داشت. درصورتی که مشکلی در زندگی ات داری به زودی زود حل خواهد شد و اگر این مشکل یک مشکل مادی باشد. فال چوب این مژده را به تو می دهد که موقعیت مالی خوبی کسب خواهی کرد. در انتها فال ابجد در طالعت فرزندانی زیاد می بیند. فرزندانی صالح و خوش قدم.
فال چوب،فال ابجددرصورتی که در فال ابجد شما ” ب د ب ” آمده شده است در فال چوب شما این گونه آمده است که : مژده باد بر تو که به زودی زود از مشکلات رهایی می یابی. خودت تلاش کن و چشمت به دست دیگران نباشد. گم شده ای دارید که آن را خواهی یافت. اگر با شخصی دچار مشکل هستی در آخر به سود تو تمام می شود. در انتهای فال ابجد ( فال چوب ) شما آمده است که به زودی زود برای تو فرجی خواهد رسید و در امورت به توفیق می رسی.
فال چوب،فال ابجداگر در فال چوب شما ” ب د د ” آمد
در فال ابجد (فال چوب) شما این گونه آمده است که: بهتر آن است که از این نیتی که داری منصرف شوید تا به تو صدمه وارد نشود. اکنون بهتر است که دست به کاری نزنید چرا که در موقعیت خوبی قرار ندارید ولی بدان که این موقعیت تغییر خواهد نمود. فال چوب به تو شما توصیه می کند که مراقب دوستان و دشمنانت که کم هم نیستند باشید که در امورت فتنه ایجاد نکنند. اگر شخصی تو را پند داد آن را به گوش بگیر.
فال چوب،فال ابجددر صورتی که در فال چوب شما ” ب آ د ” آمد
 در فال ابجد شما این گونه آمده است که : طالعت روشن است پس به آن چه که در ذهن دارید و آرزویت هست می رسید. از طرف اهل قلم و بزرگان به تو سودی خواهد رسید. از دوستان وفادار شاد خواهی شد و از کارت به تو منفعتی خواهد رسید. فال چوب ( فال ابجد) به شما توصیه می کند که در صورتی که نیت خریدن یا ساختن خانه ای را دارید به آن جامه عمل بپوشید چرا که منفعت شما در آن است.
فال چوب،فال ابجداگر در فال چوب ” ب د آ ” آمده است
فال ابجد شما این گونه آمده است که : از آن چه در ذهن دارید پرهیز کنید چرا که پیامد آن پشیمانی است و غمگینتان خواهد کرد پس نباید این نیت را دنبال کنید هرچند که طالع بلندی دارید. انسانی با چهره ای سیاه با تو دشمنی و خصومت دارد از او حذر داشته باش. فال چوب ( فال ابجد ) به شما این مژده را می دهد که در صورت صبر کردن در کارت گشایشی پیش رو دارید و به مقصودتان می رسید هرچند که قریب به دو سال است که کارتان خوب نمی باشد.
فال چوب،فال ابجددرصورتی که در فال چوب شما ” ب د ج ” آم
در فال ابجد شما این گونه آمده است : نبایستی از شخصی انتظار خوبی و نیکی داشته باشید اما این را نیز بدان که گرفتاری ات رفع خواهد شد. چیزی را از کف داده ای ولی آن را به دست خواهی آورد. اگر با کسی در نزاع هستی بدان که به سود تو خاتمه خواهد یافت. اگر یک چنین نیتی دارید چندین روز صبر نمایید سپس اقدام کنید. فال ابجد ( فال چوب ) به شما مژده می دهد که به زودی زود موفقیتی در کارتان حاصل خواهد شد و کارتان بالا خواهد گرفت.
فال چوب،فال ابجد اگر ” ب آ آ ” در فال چوب شما پدیدار شد
در فال چوب شما آمده است که: طالع بینی شما نشان می دهد که در آینده سرشار از رزق و سلامتی خواهید شد. اگر قصد سفر یا تغییر مکان به جایی دیگر و مصمم به تعویض شغل و کارتان هستید نسبت به آن اقدام کنید و این را بدان که فال چوب (فال ابجد) به تو این مژده را می دهد که سود و منفعت تو  در آن خواهد بود. غیبت دیگران را روا مدار مشغول به امور و کارهای خود باش تا آن چه خداوند برای تو شایسته می دارد برایت رخ دهد.
  فال چوب،فال ابجد اگر ” د ب آ ” در فال ابجد شما آمده است
در فال چوب شما این گونه آمده است : طالع تو بسی روشن است. آشفتگی را از ذهن خود بیرون کن. امور بر وفق مراد تو خواهد گردید و درصورتی که چیزی را از خدا درخواست کردی به آن خواهی رسید. اگر تصمیم سفر و یا انجام معامله ای را داری، آن کار را انجام بده برای تو  مفید می باشد.
 منبع: hoosheparsi.ir-beytoote.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا