اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
آغاز رسمی ساخت فصل دوم سریال Squid Game و ارائه جزییاتی جدید توسط خالق آن_62a71a982501a.jpeg
آغاز رسمی ساخت فصل دوم سریال Squid Game و ارائه جزییاتی جدید توسط خالق آن_62a71a982501a.jpeg

آغاز رسمی ساخت فصل دوم سریال Squid Game و ارائه جزییاتی جدید توسط خالق آن

سرویس نتفلیکس اعلام کرده است که فصل دوم سریال Squid Game یا بازی مرکب بزودی ساخته خواهد شد و خالق آن، هوانگ دونگ هیوک، نیز از بازگشت شخصیت های قدیمی و شخصیت های جدید گفته است. آوریل گذشته بود که دونگ هیوک  اعلام کرد گی هون به عنوان شخصیت اصلی فصل اول و همچنین شخصیت مرد مرموز ماسک دار میزبان بازی، در فصل دوم Squid Game حضور خواهد داشت. در ماه می بود که خالق بازی مرکب مدعی شد فصل دوم سریال در مورد تم های اتحاد و همبستگی خواهد بود. او در ادامه قول داد که فصل دوم بازی مرکب حاوی بازی های بهتری نسبت به فصل اول خواهد بود. تمامی این جزییات اما در غیاب تایید رسمی ساخت فصل دوم Squid Game توسط نتفلیکس صورت می گرفت.

شروع رسمی ساخت فصل دوم سریال Squid Game

شروع رسمی ساخت فصل دوم سریال Squid Game

اما اکنون این سرویس استریمینگ به این تعلیق پایان داده و به طور رسمی به فصل دوم اسکوید گیم چراغ سبز نشان داده است. این سرویس همچنین یک تیزر کوتاه مرموز را منتشر کرده که با اطلاعات جدیدی از سازنده سریال همراه شده است. البته این پیام دونگ هیوک اطلاعات تازه ای در مورد فصل دوم ندارد و به بازگشت میزبان بازی و شخصیت گی هون اشاره دارد. تنها نکته جدید در این پیام، سخن گفتن از ربات انیماترونیک شیطانی بازی اول سریال به نام یونگ هی است که اکنون سازنده سریال می گوید یک معادل مذکر به نام چول سو نیز دارد و انتظار می رود که در فصل دوم به طرفداران سریال معرفی شود.

دونگ هیوک در پیام خود گفته است: «۱۲ سال طول کشید تا فصل اول Squid Game سال گذشته ساخته شد اما تنها ۱۲ روز طول کشید تا Squid Game به محبوب ترین سریال تاریخ نتفلیکس تبدیل شود. به عنوان نویسنده، کارگردان و تهیه کننده Squid Game با صدای بلند خطاب به طرفداران در سراسر جهان می گویم: ممنونم که سریال ما را تماشا کردید و دوست دارید. و اکنون گی هون باز می گردد. مرد میزبان باز می گردد. فصل دوم در راه است. مرد کت و شلوارپوش در بازی داکجی شاید برگردد. همچنین با دوست پسر یونگ هی، چول سو، آشنا خواهید شد. یک بار دیگر برای دور جدیدی از این سریال به ما بپیوندید». انتظار می رود که فصل دوم سریال Squid Game سال ۲۰۲۳ یا حتی ۲۰۲۴ منتشر شود و به احتمال فراوان اطلاعات بیشتری در مورد فصل دوم به این زودی ها توسط نتفلیکس منتشر نخواهد شد.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.