آشنایی با جشنواره تومارولند بلژیک_60b53601c5566.jpeg
آشنایی با جشنواره تومارولند بلژیک_60b53601c5566.jpeg

آشنایی با جشنواره تومارولند بلژیک

جشنواره تومارولند بلژیک (Tomorrowland) از ۲۷ تیر الی ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ در شهر بوم کشور بلژیک برگزار می گردد. جشنواره تومارولند بلژیک (Tomorrowland) یکی از بزرگترین جشنواره های موسیقی الکترونیک و یکی از برجسته ترین جشنواره های موسیقی جهان به شمار می آید. این جشنواره با فهرست عالی برنامه های خود که نسبت به سایر رویدادهای موسیقی و رقص الکترونیک بی نظیر است، تجربه فوق العاده اجراهای عالی روی صحنه محسوب می شود. دی جی ها، تهیه کنندگان و هنرمندان مشهور جهان با اجراهای خود روی ١٥ سن شگفت انگیز با دکوراسیون هایی از آتشفشان های فعال تا پروانه های انفجاری، شهر بوم بلژیک را تحت سیطره خود در می آورند. قرار است در این جشنواره طعم تمام موسیقی های الکترونیک، از تکنو تا مینیمال چشیده شود، و طراحی مکان برگزاری این جشنواره به گونه ای است که احساس می کنید به یک دنیای دیگری از امکانات بی پایان گام نهاده اید. این جشنواره که بلیط های آن هر سال بلافاصله به فروش می رسد، مقدم هزاران علاقمند به موسیقی الکترونیک را که از سراسر جهان به این شهر سفر می کنند، گرامی می دارد.

تصویر

تاریخچه فستیوال

در سال 2005 برای اولین بار این فستیوال در شهر بوم بلژیک و با حضور بیش از صد هزار نفر از سراسر دنیا برگزار شد و از آن به بعد سالانه به تعداد کشورهایی که بلژیک را در این فستیوال همراهی می کنند، اضافه شد. بار اول علاقه مندان تنها یک روز و آن هم بدون امکانات کمپینگ در محل حاضر شدند و چادرهای خود را اطراف استیج ها برپا کردند. دی جی های معروفی مثل مارتین گاریکس، آرمین ون بورن، ساشا و دیوید گتا اولین فستیوال تومارولند را برگزار کردند و بعد از آن دیوید گتا جزو دی جی های ثابت این جشنواره شد. در سال 2012 این فستیوال عنوان بهترین فستیوال موسیقی را از آن خود کرد.

یونایت ویت تورمارولند چیست؟

یک فستیوال مشهور بین المللی موسیقی الکترونیک دارای طرفداران زیادی که هرساله در ماه جولای در شهر بوم بلژیک و به طور همزمان در 7 کشور مهم از جمله شهر دبی برگزار می گردد که امسال نیز صدها توریست و گردشگر روانه کشور امارات در ابوظبی می شوند .
فستیوال تومارولند از سال 2005 میلادی هرساله برگزار می گردد و شاهد صدها هزار طرفدار و توریست از سراسر دنیا برای شرکت در این فستیوال به شهر بوم بلژیک خواهد بود .

همچنین بسیاری از علاقه مندان از کشورهای مختلف برای اقامت به شهر دبی می آیند تا شاهد اجرای برنامه از سوی مشهورترین دی جی های دنیا همچون Armin van buuren ، above and beyond ، hardwell و … در ابوظبی امارات باشند که واقعا تجربه ای بی نظیر برای شما عزیزان به یادگار خواهد گذاشت .

روزهای جشن

شاید مدت زمان برگزاری فستیوال تومارولند نکته جالبی باشد که از آن بی خبر باشید، باید بگوییم که در سال های آغازین بلیط شرکت در فستیوال تنها برای یک روز بود ولی از سال 2007 تا 2010 علاقه مندان یک روز بیش تر از موزیک های الکترونیک لذت بردند، استقبال از فستیوال تومارولند به قدری زیاد شد که از سال 2011 تا 2013 مدت برگزاری آن برای 3 روز در نظر گرفته شد و بالاخره به مناسبت دهمین سالگرد این ایونتِ پرطرفدار و در سال 2014 صدای تومارولندی ها به مدت 6 روز و دو روز آخر هفته به گوش جهانیان رسید. در سال 2017 هم به همین منوال 6 روز و دو روز آخر هفته را به علاقه مندان تومارولند اختصاص دادند.

شهرت جهانی فستیوال

شهرت فستیوال تومارولند دهان به دهان گشته و در فضای مجازی پخش شده و تا به حال هیچ تبلیغی از رادیو یا تلویزیون برای این رویداد پخش نشده است، اما فضای مجازی به اندازه ای طرفداران موزیک الکترونیک را درگیر این فستیوال کرده که در سال 2017 در یک ساعت اول همه بلیط های جشنواره فروخته شد و بیش از 400 هزار نفر در آن شرکت کردند. برگزارکنندگان این فستیوال می گویند: «ما می دانیم که بیش تر مردم تنها برای یک بار فرصت شرکت در این فستیوال را دارند، برای همین سعی می کنیم تجربه ای فراموش نشدنی را برایشان بسازیم».

همچنین کشورهایی که فستیوال تومارولند 2018 همزمان با کشور بلژیک برگزار خواهد شد :

  • امارات : شهر ابوظبی ؛ محل برگزاری yas , yas island
  • مکزیک : شهر مکزوکو سیتی ، Deportivo Lomas Altas
  • لبنان : بیروت ، Biel “The Parks Outdoor “
  • مالت : مارسا ، Marsa Sports Ground
  • اسپانیا : بارسلونا ، Can Zam
  • تایوان : تایپه ، Dajia Riverside Park

نوشته های مشابه

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.