آزار سایبری بی‌سابقه نسبت به امبر هرد و طرفدارانش در طول دادگاه با جانی دپ_62d9339d26d89.jpeg
آزار سایبری بی‌سابقه نسبت به امبر هرد و طرفدارانش در طول دادگاه با جانی دپ_62d9339d26d89.jpeg

آزار سایبری بی‌سابقه نسبت به امبر هرد و طرفدارانش در طول دادگاه با جانی دپ

نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد محاکمه امبر هرد (Amber Heard) یکی از بدترین موارد اذیت و آزارهای سایبری بوده است. گزارش‌ها نشان می‌دهد نه تنها خود امبر هرد بلکه طرفدارانش نیز مورد آزار و اذیت و حملات سایبری قرار گرفتند.

امبر هرد نه تنها محاکمه مقابل جانی دپ را از دست داد، بلکه حین و بعد از دادگاه نیز متحمل عواقب شدیدی شد. در چند ماه گذشته، میزان مشارکت افراد در شبکه های اجتماعی، محاکمه بین این زوج سابق هالیوودی را به قلمروی نامعلومی سوق داد. امبر هرد به عنوان ضدقهرمان و آدم شرور داستان، به مدت شش هفته متحمل حملات سایبری و جانی دپ به عنوان قهرمان مطلق ترسیم شد.

این زوج سابق جزئیات خصوصی رابطه خود را به اشتراک گذاشتند و به پرجستجوترین سلبریتی های دنیا تبدیل شدند. حتی سیلی ویل اسمیت به کریس راک در مراسم اسکار امسال با آن‌همه جنجالی که به پا کرده بود هم در اینترنت این‌قدر جستجو نشد.

نتایج یک تحقیق: امبر هرد مورد بیشترین حملات سایبری قرار گرفته است

راه های زیادی برای دست یافتن به این اعداد وجود دارد که یکی از آنها از طریق وب‌سایتی است که از هوش مصنوعی برای ردیابی و مبارزه با اطلاعات نادرست و آزار و اذیت هدفمند استفاده می‌کند.

وب‌سایتی به نام Bot Sentinel یکی از آنهایی بود که برای ردیابی حملات هدفمند علیه این بازیگر زن با استفاده از هوش مصنوعی استفاده شد. این وب‌سایت بیش از ۱۴ هزار هشتگ مرتبط با حمله به امبر هرد را گزارش کرده است که معروف‌ترین آنها امبر هرد یک متجاوز است AmberHeardIsAnAbuser# و امبر هرد یک دروغگوست AmberHeardIsALiar# بود و تعدادی دیگر که عمدا با غلط املایی نوشته شده بودند. گزارش حملات سایبری به امبر هرد اینجا مستند شده است.

یکی دیگر از یافته های مهم این وب سایت گزارش می‌دهد که تمامی حامیان امبر هرد نیز مورد حمله قرار گرفته‌اند. در مجموع ۶۲۷ آی دی توییتر برای پست کردن حملات علیه امبر هرد و طرفدارانش کشف شد. همچنین بر اساس گزارش‌ها ۲۴ درصد از این حساب ها طی هفت ماه گذشته ساخته شده اند، به این معنی که به احتمال زیاد ربات بودند.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

چرا بسیاری از مردم فکر می‌ کنند امبر هرد دروغ می‌ گوید؟

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.