آخرین تریلر سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت» منتشر شد + ویدیو_630757de1c8df.jpeg
آخرین تریلر سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت» منتشر شد + ویدیو_630757de1c8df.jpeg

آخرین تریلر سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت» منتشر شد + ویدیو

در حالی که بازیگران و تیم سازنده در حضور مراسم افتتاحیه سریال در نیویورک سیتی به سر می برند، سرویس آمازون پرایم ویدیو از آخرین تریلر سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت ( The Lord of the Rings: The Rings of Power.) رونمایی کرده است. این سریال جدید بسیار مورد انتظار، اتفاقاتی هزاران سال پیش از اتفاقات کتاب های جی آر آر تالکین و سه گانه اقتباس شده از آن ها را روایت می کند. این سریال که در تاریخ ۲ سپتامبر جاری (۱۰ مهر ماه) در سرویس استریمینگ آمازون پرایم ویدیو منتشر خواهد شد، در دوران عصر دوم زمین میانی روایت می کند. این تریلر با سکانسی از برادر گالادریل آغاز می شود که در میدان نبرد توسط دشمن محاصره شده است، پیش از آن که جانش را از دست بدهد.

آخرین تریلر سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت منتشر شد

آخرین تریلر سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت منتشر شد

گالادریل (مورفید کلارک) در ادامه تریلر می گوید: «برادرم جانش را در راه شکار دشمن از دست داد» در حالی که روی جنازه برادرش ایستاده است و در حالی که اشک از چشمش جاری می شود، خنجر برادرش را بر می دارد. همزمان با انتشار از طریق سرویس استریمینگ آمازون پرایم ویدیو، برخی از اپیزودهای اولیه سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power در سالن های تئاتر سینمارک در ۳۱ آگوست نیز منتشر خواهد شد، اتفاقی که چند روز پیش تر از شروع انتشار در سرویس استریمینگ رخ خواهد داد. یکی از نکات جالب در مورد سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power بودجه آن است که بر اساس گزارش ها از یک میلیارد دلار نیز فراتر خواهد رفت.

آخرین تریلر سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت منتشر شد

آخرین تریلر سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت منتشر شد

نوشته های مشابه

آمازون حقوق تلویزیونی ارباب حلقه ها را در سال ۲۰۱۷ به قیمت ۲۵۰ میلیون دلار خریداری کرد و اکنون نیز تاریخ انتشار ماه سپتامبر ۲۰۲۲ برای آن اعلام شده است. داستان این سریال مورد انتظار به اتفاقات ۳۰۰۰ سال پیش از وقایع فیلم های اورجینال جکسون باز می گردد. در واقع داستان سریال حلقه های قدرت به چگونگی شکل گیری این حلقه ها، ظهور ساورون خدای تاریکی و آخرین اتحاد بین انسان و الف ها می پردازد. در حالی که آمازون تاکنون در مورد هزینه ساخت این سریال اطلاعاتی منتشر نکرده اما ونیتی فر هزینه ساخت فصل اول سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت را ۴۶۲ میلیون دلار برآورد کرده است. با احتساب هزینه های بازاریابی و هزینه ای که برای ساخت فصول بعدی انجام خواهد گرفت، بودجه این پروژه را از یک میلیارد دلار نیز فراتر می برد.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.